نسخه چاپی

لبخند عالیشاه به هدف بزرگ در دربی

امید عالیشاه ستاره تیم پرسپولیس امیدوار است نخستین گلش در لیگ هجدهم را در دربی پایتخت به ثمر برساند.

به گزارش نما، عالیشاه همواره بازیکنی موثر در ترکیب تیم پرسپولیس بوده است، او بیشتر به عنوان هافبک - وینگر راست و چپ بازی می کند اما با این حال بارها گل های حساس و مهمی را هم به ثمر رسانده است. بدون شک یکی از این گل ها، گلزنی در دربی 79 بود که با پیروزی سرخپوشان پایتخت به پایان رسید. در آن دیدار امید عالیشاه در دقیقه 82 با ضربه سری دیدنی دروازه فروزان را باز کرد و پرسپولیس با همین گل استقلال را شکست داد اما اخراج به دلیل شادی گل عجیب و در آوردن پیراهن، باعث شد تا پرسپولیسی ها دقایق سخت و پرفشاری را در ادامه مسابقه پشت سر بگذارند.
حالا مدت هاست که امید عالیشاه برای پرسپولیس گلزنی نکرده و روز به روز عطشش برای این اتفاق بالا و بالاتر می رود. آخرین گل عالیشاه برای پرسپولیس، روز 31 شهریور سال 95 رقم خورد، او در آن مسابقه موفق شد دروازه سپاهان را باز کند و در نهایت هم پرسپولیس توانست با 3 گل سپاهان را از پیش رو بردارد.
نکته جالب این است که دربین بازیکنان تیم پرسپولیس تنها امی عالیشاه، سیدجلال حسینی و علی علیپور سابقه گلزنی به تیم استقلال را دارند و وینگر شماره 2 پرسپولیس امیدوار است یک بار دیگر در مقابل استقلال گلزنی کند و شمار گل هایش را به شماره پیراهنش برساند.
عالیشاه در تمرینات بسیار با انگیزه و با روحیه ظاهر می شود و در زمین نیز موثر و پرتلاش کار می کند؛ تلاش او برای بازی بعدی بیشتر هم شده و کاپیتان سوم تیم پرسپولیس تمام انرژی اش را صرف جلب نظر برانکو می کند. شب گذشته جانشین این بازیکن توانست گل سه امتیازی را بزند اما درتیم فعلی پرسپولیس درخشش بازیکنان جانشین نیز نمی تواند جایگاه فیکس ها را تهدید کند و امید عالیشاه نیز بدون شک فیکس خواهد بود.
تقابل او با مهدی رحمتی باتوجه به سیو استثنایی گلر استقلال در دربی 81 جالب توجه خواهد بود و باید دید این بار کدام بازیکن می تواند به برتری برسد.

۱۳۹۷/۷/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: