نسخه چاپی

نحوه‌ی دریافت كسر خدمت فرزندان رزمندگان ژاندامری

سردار موسی كمالی رئیس منابع انسانی اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد كل نیروهای مسلح در رابطه با نحوه‌ی دریافت كسر خدمت فرزندان رزمندگان ژاندامری اظهار كرد: مشكل كسر خدمت فرزندان رزمندگان ژاندارمری روز گذشته مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد در زمان ادغام پرونده‌ها بسیاری از آنها از بین رفته است و عده ای از افراد سابقه ندارند.

به گزارش نما، سردار موسی کمالی رئیس منابع انسانی اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در رابطه با نحوه‌ی دریافت کسر خدمت فرزندان رزمندگان ژاندامری اظهار کرد: مشکل کسر خدمت فرزندان رزمندگان ژاندارمری روز گذشته مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد در زمان ادغام پرونده‌ها بسیاری از آنها از بین رفته است و عده ای از افراد سابقه ندارند.

وی افزود: به همین دلیل تصمیم گرفته شد در ابتدا به افرادی که دارای پرونده هستند کسری آنها داده شود و در مرحله بعد افرادی که خودشان مدرکی مبنی بر حضور در جبهه دارند ارائه داده و بر اساس آن کمسیون برگزار و میزان کسر خدمت آنها محاسبه شود.

رئیس منابع انسانی اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: در اولویت سوم کسر خدمت برای افرادی که کارت پایان خدمتشان مشخص می‌کند در جبهه بودند، محاسبه می‌شود.

سردار کمالی گفت: در اولویت آخر کسانی که نه خودشان مدرکی مبنی بر خدمت در ژاندامری دارند و نه یگان مربوطه اما به دلیل اینکه در دوران دفاع مقدس یک سال حضور در جبهه اجباری بود به میزان یک سال به آنها کسری داده می شود.


۱۳۹۷/۷/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...