نسخه چاپی

مهاجم پرسپولیس: بازیكنان برای بازی با السد هم قسم شده اند

علی علیپور در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شكر توانستیم در بازی با الدحیل پیروز شویم و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان برسیم. بعد از آن بازی هدف ما دیدار با استقلال بود و حالا هم برای مسابقه با السد آماده می شویم.

به گزارش نما، علی علیپور در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر توانستیم در بازی با الدحیل پیروز شویم و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان برسیم. بعد از آن بازی هدف ما دیدار با استقلال بود و حالا هم برای مسابقه با السد آماده می شویم.

وی ادامه داد: متاسفانه برای دیدار با السد بازیکنان مهمی مثل کمال کامیابی نیا، محمد انصاری و حسین ماهینی را نداریم. کار ما در نبود آنها سخت می شود ولی به خاطر همین بازیکنان هم‌قسم می شویم که نتیجه خوبی بگیریم.

مهاجم پرسپولیس تاکید کرد: برنامه های برانکو را در زمین انجام می دهیم و ان شاءالله که دست پر از زمین خارج شویم.

علیپور در پاسخ به این سئوال که آیا می تواند از پس دفاع پرقدرت السد بر بیاید؟ یادآور شد: تمام بازیکنان کنار هم هستیم. من، منشا و گاهی سیامک نعمتی در خط حمله بازی می کنیم ولی همه مصمم هستیم نتیجه خوبی بگیریم.

مهاجم پرسپولیس در پایان در خصوص اینکه این تیم سال گذشته در همین مرحله همین مشکلات را داشت و حذف شد، گفت: درسهای زیادی از سال گذشته گرفته ایم. کادر فنی بادانشی داریم. باید تمام تاکتیک ها و اهداف را انجام بدهیم به نتیجه خوب برسیم.

۱۳۹۷/۷/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: