نسخه چاپی

خط و نشان عضو شورای شهر برای اصلاح‌طلبان مجلس

محمود میرلوحی، عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و عضو شورای شهر تهران در اظهاراتی كه خبرگزاری ایرنا آن را منتشر كرده، عملكرد فراكسیون امید اصلاح‌طلبان در مجلس را ضعیف دانسته و تأكید كرده كه «شورای عالی سیاست‌گذاری بر عملكرد فراكسیون امید نظارت دارد و این مسئله را برای انتخابات آینده در نظر خواهد گرفت.»
محمود میرلوحی، عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و عضو شورای شهر تهران در اظهاراتی که خبرگزاری ایرنا آن را منتشر کرده، عملکرد فراکسیون امید اصلاح‌طلبان در مجلس را ضعیف دانسته و تأکید کرده که «شورای عالی سیاست‌گذاری بر عملکرد فراکسیون امید نظارت دارد و این مسئله را برای انتخابات آینده در نظر خواهد گرفت.»
او در ادامه می‌گوید: «ما لیست امید مجلس را در شرایط سال ۹۴ بستیم. همه می‌دانیم چه شرایطی آن زمان وجود داشت، برند‌های اصلاح‌طلبی را محدود کرده بودند و در آن شرایط بهترین لیست همین لیست امید بود. ما از لیست امید همچنان دفاع می‌کنیم ولو معتقدیم نواقصی هم دارد.
سایت مشرق در این زمینه می‌نویسد: اصلاح‌طلب‌ها طی هفته‌ها و ماه‌های اخیر درباره زمین و زمان همین استدلال را به کار می‌برند: «ضعیف‌اند و بد کار می‌کنند ولی ما از انتخاب خود در سال ۹۲، در سال ۹۴ و در سال ۹۶ دفاع می‌کنیم»! جالب آنکه افکار عمومی باید بدانند اولاً هیچ حزب سیاسی در جهان نمی‌تواند مسئله نظارت و تأیید صلاحیت نمایندگانش را نادیده بگیرد و مدعی باشد که اگر نظارتی نبود ما بهتر عمل می‌کردیم! (و البته قابل تأمل است که نبود نظارت استصوابی شاهکار‌هایی مثل «شورای شهر بابل» را روی دست اصلاح‌طلبان و مردم می‌گذارد) ثانیاً شاید بهتر باشد مردم در جریان قرار بگیرند که تک تک نمایندگان لیست امید اصلاح‌طلبان، قبل از انتخابات ۹۴ مورد گفت‌وگو یا همان «بازجویی» قرار گرفته‌اند و مسئول این بازجویی‌ها نیز «مرتضی الویری» بوده است؛ بنابراین مشخص نیست که آقایان اکنون چطور منکر مسئولیت خود در عملکرد فراکسیون امید می‌شوند و یا همان‌طور که دیده می‌شود، برای انتخابات آینده نیز خط و نشان می‌کشند!

۱۳۹۷/۷/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...