نسخه چاپی

اولتیماتوم سردار اشتری به افرادی كه مانع تردد كامیون‌ها و تانكرها شوند

سردار حسین اشتری گفت: كسانی كه در جاده‌ها اخلال كرده و مانع از تردد كامیون‌ها و تانكرها شده‌اند توسط پلیس شناسایی و دستگیر شده‌اند و پلیس با اقتدار و قاطعیت با آنها برخورد خواهد كرد.

به گزارش نما، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس ۲۰۱۸) در جمع خبرنگاران به حوادث اخیر پرداخت و اظهار داشت: کسانی که مخل نظم و امنیت هستند به خصوص کسانی که در بین راه‌ها مانع تردد کامیون‌ها و تانکرهایی می‌شوند که نیازمندی‌ها و مایحتاج مردم را منتقل می‌کنند، بدانند که با اقتدار و قاطعیت با آنها برخورد خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: نیروی انتظامی کسانی را که در این زمینه اخلال کرده شناسایی کرده است؛ تعدادی از آنها را دستگیری و برخی دیگر را در روزهای آتی دستگیر خواهد کرد.

وی با بیان این مطلب که هم اکنون امنیت خوبی برقرار است و ناجا مقتدرانه با مخلان برخورد خواهد کرد به حادثه اهواز پرداخت و گفت: رزمندگان اسلام انتقام مردم مظلوم و بی‌دفاع اهواز را گرفتند و در روزهای آتی نیز مقتدرانه به آنها حمله‌ور خواهد شد؛ آنها بدانند نیروهای مسلح و پلیس با پنجه پولادین با آنها برخورد خواهد کرد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور در خصوص حادثه اهواز به رشادت خوب نیروهای مسلح و به خصوص مأموران نیروی انتظامی در نجات مردم و مجروحین اشاره و اعلام کرد: دو نفر از تروریست‌های حمله تروریستی اهواز را نیروهای انتظامی به هلاکت رساندند.

وی در خصوص تحریکات گروه‌های ضد انقلاب در خصوص بازار و بازاریان اظهار داشت: بازاریان همیشه مدافع انقلاب، نظام و مردم بوده‌اند و این گروه‌ها از خارج از کشور و در فضای مجازی اقدام به تهدید می‌کردند؛ برخی از عناصر داخلی آنها شناسایی شده و با آنها برخورد شده است.

۱۳۹۷/۷/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: