نسخه چاپی

انتقاد شدید یك پرسپولیسی: لیست امروز تیم ملی فاجعه بود

پیشكسوت باشگاه پرسپولیس برد تیم محبوبش مقابل السد را حماسه خواند و از لیست جدید تیم ملی به شدت انتقاد كرد.

به گزارش نما، مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از لیست جدید بازیکنان تیم ملی که از سوی کی‌روش اعلام شده است به شدت انتقاد کرد و نوشت:

برد دیشب پرسپولیس با دست خالی در خانه السد یک حماسه بود و لیست امروز تیم ملی یک فاجعه.

واقعا با چه استدلالی کی روش به سید جلال گفته بود پست منتشر کن و از تیم ملی خداحافظی کن و من هم از تو تمجید می‌کنم. ایا هنوز هم باید قدرت مدیریت و رهبری و بازی‌های بی نقص سید جلال عزیز و عملکرد عالی برخی ستاره‌های پرسپولیس را نادیده گرفت و تیم ملی یک کشور را از بازیکنی ممتاز محروم کرد و بعد برخی نفرات را دعوت کرد که یا جایی بازی نمی‌کنند تا در تیم خود فیکس نیستند.

عجب. پرسپولیس در نیمه نهایی آسیا می‌درخشد و فقط دو ملی پوش دارد. این لجبازی است یا کج سلیقگی یا حق ناحق کردن یا حسادت

متاسفم اقای کی روش. به شما پیشنهاد می‌کنم برای پیشرفت در مربیگری به آنالیزور هایت بگویی فیلمی با محوریت اقای برانکو از راز و رمز اقتدار پرسپولیس در آسیا به رغم محرومیت از جذب بازیکن، غیبت چهار بازیکن کنونی و جدایی پنج بازیکن فیکس فصل قبل را برایت تهیه کنند تا هر شب ببینی و الگو بگیری و البته آنقدر دعا کنی که خدا کمکت کند تا اینقدر راحت پا روی حق سرخ‌های شایسته و فوتبالیست‌های این مرز و بوم نگذاشته و فوتبال ایران را هم از برخی بازیکنان محروم نکنی. من هم دعا می‌کنم زودتر بروی تا عدالت در فوتبال ملی رعایت شده و قداست مربیگری که معلمی هم هست بیش از این خدشه دار نشود. امین


۱۳۹۷/۷/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: