نسخه چاپی

رئیس پارلمان كویت از همتای لبنانی اش دلجویی كرد

رئیس مجلس الأمه كویت در تماس تلفنی با «نبیه بری» همتای لبنانی خود، اهانت روزنامه كویتی «السیاسة» به برخی شخصیت‌های لبنانی از جمله بری را محكوم كرد.به گزارش نما، الغانم بر تحکیم روابط بین کویت و لبنان تأکید و از نبیه بری قدردانی کرد. به نوشته روزنامه «القبس» کویت، رئیس پارلمان لبنان نیز تأکید کرد که «ده‌ها مقاله (از این دست) هرگز بر روابط لبنان با کویت و حتی روابط شخصی بنده با دولت برادر کویت تأثیر نخواهد گذاشت».

«خالد الجارالله» معاون وزیر خارجه کویت هم دیروز جمعه با ابراز تأسف از مقاله سردبیر روزنامه السیاسة و سخنان وی علیه شخصیت‌های لبنانی، آن را موضع شخصی سردبیر روزنامه دانست و گفت: «دولت کویت از اهانت شرم‌آور به برادران لبنانی که در این مقاله ذکر شده، بی‌نهایت متأسف است».

«احمد عبدالعزیز الجارالله» سردبیر روزنامه کویتی «السیاسة» که به داشتن دیدگاه‌های ضد مقاومت و مخالفت با جنبش حزب‌الله در لبنان معروف است، روز پنجشنبه (دیروز) در مقاله‌ای اهانت‌آمیز «نبیه بری» رئیس مجلس لبنان و حزب‌الله را مورد هجمه خود قرار داد و در واکنش به سخنان نبیه بری که گفته بود «برخی‌ها خارج از لبنان بیشتر از گروه‌های لبنانی، نگران این کشور هستند»، در سخنی اهانت‌آمیز بری را به بدکاره‌ای تشبیه کرد که از عفاف سخن می‌گوید.
ثبت: ۱۳۹۷/۷/۱۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: