نسخه چاپی

بشار رسن: باید وضعیت پرسپولیس را درك كنیم

بشار رسن درباره با آخرین شرایط حضورش در این تیم گفت: باید بدانید پس از 5 ماه هنوز هیچ مبلغی را از این تیم دریافت نكرده ام و با توجه به توانایی مالی كم این تیم نتوانسته ام برخلاف بازیكنان ایرانی این تیم حقم را دریافت كنم.

به گزارش نما، بشار رسن ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس ایران در گفت و گو با تلوزیون عراق درباره با آخرین شرایط حضورش در این تیم گفت: باید بدانید پس از 5 ماه هنوز هیچ مبلغی را از این تیم دریافت نکرده ام و با توجه به توانایی مالی کم این تیم نتوانسته ام برخلاف بازیکنان ایرانی این تیم حقم را دریافت کنم.

رسن ادامه داد: قرارداد سرمربی تیم نیز بسیار سنگین است ولی او چکار می تواند بکند. ما باید این وضعیت باشگاه پرسپولیس را درک می کنیم در حالی که هنوز 5 ماه بدون پولی را دریافت نکرده ام.بازیکنان تیم پرسپولیس یکی پس از دیگری سخت تر است و برای مثال دیدار برگشت ما برابر تیم السد قطردر صورتی که بتوانیم پیروز شویم، در تاریخ ثبت خواهد شد و ما می توانیم شگفتی سازی کنیم.

بازیکن عراقی تیم پرسپولیس گفت: بعضی ها فکر می کنند به این دلیل که پولی را دریافت نکرده ایم باید به خانه برویم و استراحت کنیم ولی باید به فکر بود که آن ها واقعا پولی ندارند. بازیکنان تیمش با تلاش و کوشش و خیلی طبیعی تمرین می کنند و اگر هم کسی مشکل دارد مستقیم باید با مدیریت باشگاه آن را در میان بگذارد و به هیچ وجه قانونی وجود ندارد که چون پولی دریافت نکرده ای قهر کرده و به خانه بروید و در تمرینات این تیم حضور نداشته باشید. سرمربی تیممان در تمرینات بسیار جدی است .

۱۳۹۷/۷/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: