نسخه چاپی

پیام رئیس جمهور به مجلس دانش‌‌آموزی

در پیام رئیس جمهور به مجلس دانش‌آموزی آمده است: هدف اصلی مجلس دانش‌آموزی مهیا نمودن جوانان برگزیده برای مدیریت كشور و پذیرش مسؤولیت‌های سنگین اجتماعی در آینده است.

به گزارش نما، رئیس جمهور به نهمین دوره مجلس دانش‌آموزی پیام داد که توسط وزیر آموزش و پرورش قرائتی شد.

در این پیام آمده است: برگزاری نهمین دوره مجلس دانش آموزی را صمیمانه تبریک می‌گویم و برای همه شرکت کنندگان و دست اندرکاران سخت کوش آن آرزوی توفیق دارم.

امروز ملت ایران با وجود جوانان توانمند و استعدادهای درخشان به افق‌های دور دست می‌نگرد و قله‌های رفیع علم و دانش و توسعه را هدف گرفته است. برای چنین جوانانی هیچ هدفی دور از دسترس نیست و جامعه‌ای که چنین جوانانی دارد، هیچ گاه و در هیچ زمینه‌ای، با بن بست مواجهه نخواهد شد.

در این پیام آمده است: هدف اصلی مجلس دانش‌آموزی مهیا نمودن جوانان برگزیده برای مدیریت کشور و پذیرش مسؤولیت‌های سنگین اجتماعی در آینده است و این مجلس به عنوان نماینده میلیون‌ها دانش‌آموز می‌تواند آغاز یک حرکت بزرگ برای انسجام بخشی جامعه باشد.

مجلس دانش آموزی محلی است برای آموزش نقدپذیری، پرسشگری و حقوق شهروندی و نهادی مؤثر برای بالا بردن فهم و تمرین مردم سالاری در جامعه است.

فرصت را مغتنم شمرده و به همه شما و نوید دهندگان آینده روشن کشور توصیه می‌کنم خانه پرافتخار میهن را با نیروی فکر و عزم و اراده، به گونه‌ای بسازید که شایسته این ملت و این تاریخ پرافتخار باشد.

اطمینان دارم با استفاده از استعدادهای برتر و ظرفیت‌های فراوانی که در کشور وجود دارد، جایگاه کشور در صحنه بین‌المللی را روز به روز رفیع‌تر خواهیم ساخت. موفق باشید.


۱۳۹۷/۷/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...