نسخه چاپی

روزهای سخت استقلال تمام شد؟

بازی‌های سخت برای استقلال هم تكراری شده و هم سرنوشت ساز.به گزارش نما، تیم فوتبال استقلال هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال را در حالی آغاز کرد که در ابتدای فصل با حریفان مدعی روبرو شد. آبی‌پوشان در هفته اول با پیکان، هفته دوم ذوب‌آهن، هفته سوم با تراکتورسازی، چهارم با پارس جنوبی جم، پنجم با فولاد، ششم با نفت مسجدسلیمان، هفتم با نساجی و هشتم باپرسپولیس دیدار کرده است.

در واقع آبی‌پوشان با بسیاری از تیم‌های مدعی دیدار کرده‌اند و به نظر می‌رسید بازی‌های آسان این تیم شروع شود، اما قرعه جام حذفی هم برای شاگردان وینفرد شفر قرعه سختی بوده است. آنها پس از انجام بازی با نفت مسجدسلیمان در لیگ هم به مصاف این تیم رفتند. اکنون استقلالی‌ها باید ۲۷ مهرماه در ورزشگاه تختی و زمین ناهموار آن در هفته نهم به مصاف سایپا بروند. یک هفته بعد در ورزشگاه آزادی، پذیرای تیم مدعی سپاهان خواهند بود. چند روز پس از آن هم با سایپا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی دیدار خواهند داشت.

این بازی‌های سخت برای استقلال هم تکراری شده و هم سرنوشت ساز. به این جهت که اگر نتیجه بگیرند در روند صعودی قرار گرفته و در غیر این صورت دوباره وارد بحران می‌شوند.


۱۳۹۷/۷/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: