نسخه چاپی

وقتی آقای رئیس جمهور به «بازی تاج و تخت» هم رحم نمی كند!

شركت HBO تهیه‌كننده سریال «بازی تاج و تخت»، در بیانیه‌ای به استفاده از شعار این سریال در توئیت ترامپ واكنش نشان داد.

به گزارش نما، شب گذشته دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا توئیتی را با طرح پوستر سریال بازی «تاج و تخت» منتشر کرد و در آن از بازگشت تحریم ها خبر داد. او به جای شعار این سریال (زمستان در راه است) نوشت: تحریم ها در راه است.

امروز شرکت HBO صاحب امتیاز این سریال در بیانیه ای رسما اعلام کرد که این کار به دنبال مقاصد سیاسی انجام شده است و ما با هر گونه سوء استفاده از امتیاز این سریال در در جهت اهداف سیاسی مخالف هستیم.

در این بیانیه آمده است که این عمل به هیچ عنوان مورد تایید این شرکت نیست و ما از انجام آن بی اطلاع بودیم و هیچ گونه هماهنگی با ما به عنوان صاحب اثر انجام نگرفته است.

گفتنی است؛ بازی تاج‌ و تخت (Game of Thrones) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی است که توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه برگرفته از پرفروش‌ترین مجموعه داستان‌های فانتزی جرج مارتین است.

این سریال به دلیل خشونت بی اندازه و ابتذال جنسی مورد انتقاد بسیاری از اهالی هنر در آمریکا قرار دارد. همچنین این سریال به دلیل صحنه‌های آزار دهنده با محدودیت سنی در شبکه اچ بی اُ پخش می شود.


۱۳۹۷/۸/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: