نسخه چاپی

بازدید سرلشكر موسوی از یكان‌های مستقر در كرمانشاه

فرمانده كل ارتش با حضور در استان كرمانشاه از یكان‌های نیروی زمینی ارتش مستقر در شهر كرمانشاه بازدید كرد.

به گزارش نما، سرلشکر موسوی از یکان‌های مستقر در کرمانشاه بازدید کرد، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» از کلیه اماکن یکان پشتیبانی منطقه یک نیروی زمینی ارتش، گروه ۴۰۴ فاوا و بخش‌های مختلف قرارگاه غرب بازدید کرد.

در این بازدید فرمانده کل ارتش وضعیت تاکتیکی و رزمی یکان‌ها را مورد ارزیابی قرار داد و از نمایشگاه ابتکارات، تحقیقات و دستاورد‌های یکان‌های مختلف بازدید کرد. در طول این بازدید، فرماندهان رده‌های مختلف به ارائه گزارش پرداختند.

همچنین امیر سرلشکر موسوی طی جلسه‌ای با حضور تمامی فرماندهان قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش تا رده گردان ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول و خداقوت به آنها، اهمیت اقدامات موثر در راستای آمادگی تاکتیکی و رزمی یکان‌های این قرارگاه را تشریح کرد.

دیدار صمیمانه فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با فرمانده قرارگاه غرب نیروی زمینی و مسئولین عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات این قرارگاه از دیگر برنامه‌های انجام شده در این بازدید بود.

در طول بازدیدِ امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ حیدری فرمانده این نیرو نیز ایشان را همراهی می‌کرد.

فرمانده کل ارتش در بدو ورود به قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش، با حضور در یادمان شهداء، به مقام شامخ شهیدان ارتش جمهوری اسلامی ایران و شهدای گمنام ادای احترام کرد.

همچنین جمعی از کارکنان قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش، به اجرای حرکات رزمی و نمایشی در حضور امیر سرلشکر موسوی پرداختند.


۱۳۹۷/۸/۲۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: