نسخه چاپی

برانكو با توپ پر برمی‌گردد

سرمربی سرخپوشان از شرایط پیش آمده بسیار ناراضی و شاكی است و به محض ورود به ایران، بیش از گذشته به برنامه ریزی سازمان لیگ برای پرسپولیس اعتراض و انتقاد خواهد كرد.

به گزارش نما، برانکو ایوانکویچ به زودی به ایران برمی گردد تا تیمش را آماده رقابت‌های بعدی کند، اما بازگشت او، پر از خبر‌های ریز و درشت خواهد بود.

یکی از نزدیکان باشگاه به ما گفت: «برانکو از وضعیتی که برای پرسپولیس پیش آورده اند، شاکی است. او تصور نمی‌کرد برنامه ریزی لیگ بعد از اتمام فینال لیگ قهرمانان آسیا دچار تغییر شود و بازی با پیکان، زودتر از دیدار با دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب آهن برای این تیم چیده شود از این رو، اعتراض دارد و وقتی به تهران برسد، اعتراضاتش را افزایش خواهد داد.»

البته شنیدیم گلایه‌ها و انتقادات برانکو فقط مختص سازمان لیگ نیست. او از مدیریت باشگاه خودش نیز ناراضی به نظر می‌رسد. برانکو اعتقاد دارد گرشاسبی نباید بدون اجازه کادرفنی، می‌رفت و برای انجام بازی‌های عقب افتاده پرسپولیس در زمان فیفادی که باشگاه مشغول استراحت هستند، قول یا امضا و وعده می‌داد.

این اتفاق به نوعی شکاف بین کادرفنی و کادرمدیریتی را بیشتر کرد تا جایی که برانکو اعلام کرده روی نیمکت نمی‌نشیند و با تیم ۱۷ ساله‌ها به دیدار پیکان می‌رود. یعنی به نوعی برانکو می‌خواهد هم به سازمان لیگ حمله کند و هم از باشگاه خودش انتقاد داشته باشد.

وقتی برانکو روی نیمکت ننشیند و قرار به استراحت برای بازیکنان اصلی باشد، تماشاگری به ورزشگاه نمی‌آید و نتیجه بازی از درجه اهمیت، ساقط می‌شود. در این شرایط، باشگاه مقصر جلوه داده خواهد شد و از سوی دیگر، خبری از بلیت فروشی و سود مالی هم نیست!

۱۳۹۷/۸/۲۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...