نسخه چاپی

احتمال رویارویی شاگردان كی‌روش با سوریه و فیلیپین

تیم ملی فوتبال كشورمان اردوی نهایی خود را قبل از حضور در جام ملت‌های آسیا در كشور قطر برگزار خواهد كرد.

به گزارش نما، اردوی تیم ملی ایران در قطر که ۲۳ روز به طول می‌انجامد تا کارلوس کی‌روش شاگردانش را در کمپ اسپایر آماده حضور در رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات کند.

طبق برنامه تیم ملی فوتبال کشورمان در روز‌های ۲۱، ۲۶ و ۳۱ دسامبر (۳۰ آذر، ۵ و ۱۰ دی‌ماه) سه بازی دوستانه برگزار خواهد کرد. تاکنون فقط دیدار با قطر در تاریخ ۱۰ دی‌ماه قطعی شده که این بازی در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه برگزار می‌شود.

تیم‌های ملی فوتبال کشور‌های آسیایی مختلفی از جمله چین، تاجیکستان، یمن، اردن، عراق، قرقیزستان، فلسطین، فیلیپین و همچنین الجزایر از آفریقا ماه آینده در قطر حضور خواهند داشت که بیشتر آن‌ها برای جام ملت‌های آسیا خود را آماده می‌کنند. سوریه نیز در تلاش است خود را به جمع این تیم‌ها اضافه کرده و دیداری تدارکاتی در تاریخ ۳۰ آذرماه با ایران برگزار کند که این پیشنهاد در دست بررسی است.

تیم ملی ایران همچنین در تلاش برای انجام بازی دوستانه با چین بود که گویا تا به اینجا شرایط این بازی فراهم نشده و یکی دیگر از گزینه‌های انجام بازی تدارکاتی فیلیپین است که باید دید در نهایت مذاکرات برای انجام بازی دوستانه به کجا می‌رسد.

تیم ملی فوتبال ایران در گروه چهارم جام ملت‌های آسیا با تیم‌های یمن، ویتنام و عراق همگروه است که به ترتیب در تاریخ‌های ۱۷، ۲۲ و ۲۵ دی‌ماه به مصاف آن‌ها خواهد رفت.

۱۳۹۷/۹/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: