نسخه چاپی

رضایت 70 درصدی از برنامه پرمخاطب «صبح جمعه با شما»

مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران از رضایت ۷۰ درصدی شنوندگان از برنامه «صبح جمعه با شما» خبر داد.

به گزارش نما، حمیدرضا افتخاری مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران؛ درباره برنامه‌های این شبکه گفت: برنامه «صبح جمعه با شما» در گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران مخاطب خوبی دارد و آخرین نظرسنجی نشان از رضایت ۷۰ درصدی شنوندگان دارد.

وی با بیان اینکه برنامه «صبح جمعه با شما» جمعه‌ها ساعت ۹:۳۰ پخش می‌شود، گفت:چند آیتم به برنامه اضافه کرده‌ایم وتیم نویسندگان و گروه موسیقی برنامه را تقویت کردیم.

مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران بیان کرد: موضوع اصلی برنامه «صبح جمعه با شما» نقد اجتماعی است، البته با از دست دادن (فوت) صادق عبداللهی یک ستون در برنامه کم داریم.

افتخاری درباره برنامه «کوی نشاط» بیان کرد: کوی نشاط برنامه ترکیبی است که به تهیه کنندگی مهدی ساعی و با اجرای ابوالفضل آقاخانی پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ پخش می‌شود. همچنین برنامه «راه‌شب» با حضور سعید بیابانکی مجری کارشناس روی آنتن شبکه رادیو ایران می‌رود که فضایی متفاوت دارد و مخاطب هم استقبال خوبی داشته است.

وی درباره برنامه «دو صفر طنز» ادامه داد: برنامه «دو صفر طنز» به تهیه کنندگی احسان زارع و با اجرای علی زراندوز، پنجشنبه‌ها ساعت ۱۹ به روی آنتن می‌رود که اتفاقات یک تحریریه مجله طنز را بیان می‌کند. هر هفته یک کار جدید موسیقی را معرفی می‌کنیم و با خواننده آن اثر هم گفتگو داریم.

مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران بیان کرد:برنامه «جارچی» به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان قسمت‌های شاد و کوتاه و شنیدنی «صبح جمعه باشماست» که شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰:۱۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

افتخاری درباره برنامه‌ای با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت:برنامه‌ای برای چهل سالگی انقلاب اسلامی به نام «دیروز نامه» را تدارک دیده‌ایم که به فضای مطبوعات آن دوره و اتفاقات طنز دربار می‌پردازیم.

مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران درباره برنامه پرمخاطب دیگر «رادیو ایران» تصریح کرد:برنامه سرگرمی ما «یک دو صدا» است که فصل پنجم آن را از مهر ماه آغاز کرده‌ایم و تا اسفند ماه پایان می‌یابد این فصل در دو مرحله انجام می‌شود البته در فصل ۵ «یک دو صدا» بخشی به نام صدا‌های غایب داریم و کسانی که نمی‌توانند در این تست حضور داشته باشند می‌توانند یک کار ۹۰ ثانیه‌ای برای ما ضبط و از طریق سایت برای ما ارسال کنند که آثار بعد از بررسی در مسابقه و داوری شرکت داده می‌شوند.

افتخاری پیرامون برنامه‌های ورزشی و «راه شب» گفت:روی «خط ورزش» برنامه پرمخاطبی است که صبح‌ها ساعت ۸:۴۰ پخش می‌شود همچنین «ورزش ایران» شنبه تا پنج‌شنبه ساعت ۷ صبح به صورت تحلیلی به ورزش می‌پردازد البته برنامه‌ای به نام «وقت اضافه» داریم که جمعه‌ها و برنامه گفتگو محور «میزبان» که روز‌های دوشنبه از رادیو ایران پخش می‌شود.

۱۳۹۷/۹/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: