نسخه چاپی

همه چیز درباره نقل و انتقالات نیم فصل استقلال

استقلالی ها قصد دارند در نیم فصل رقابت های لیگ هجدهم زمینه خروج و جذب چند بازیكن را فراهم كنند.

به گزارش نما، تیم فوتبال استقلال در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر دستخوش تغییراتی می‌شود و مدیران باشگاه برای جذب بازیکنان جدید و وارد کردن برخی اسامی به لیست اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

محسن کریمی بازیکن تیم فوتبال استقلال که دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته در نیم فصل نامش به لیست زیر ۲۵ سال آبی پوشان اضافه می‌شود و برای تیمش دوباره به میدان می‌رود.

داریوش شجاعیان دیگر بازیکن مصدوم آبی‌ها نیز برای اینکه نامش به لیست بزرگسالان استقلال در نیم فصل اضافه شود باید مدیران نام جابر انصاری را از لیست خارج کنند.

با مشخص شدن تکلیف بویان و شکایت او از استقلالی‌ها نام این بازیکن که همچنان در لیست استقلال قرار دارد از فهرست آبی‌ها خارج تا در نهایت مرتضی آقاخان بازیکن مصدوم آبی‌ها که دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته برای تیمش به میدان برود.

نیومایر و الحاجی گرو بازیکنان خارجی تیم فوتبال استقلال هم که عملکرد ضعیفی را تا به اینجای رقابت‌ها داشته اند پس از توافق با مدیران باشگاه در صورتی که توافقی از تیم جدا شوند راه را برای جذب ۲ بازیکن دیگر باز خواهند کرد. استقلالی‌ها در صورتی که جدایی نیومایر و گرو رقم بخورد می‌توانند جپاروف را که با او برای حضور در جمع آبی پوشان به توافق رسیده اند را به لیست اضافه کنند و جذب یک خارجی دیگر را نیز در دستور کار قرار دهند.


۱۳۹۷/۹/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: