نسخه چاپی

اصرار عجیب پرسپولیسی ها برای رفتن از ایران!

كادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس برای تعطیلات نیم فصل تصمیم دارد تیمش را به یك اردوی ۱۰ تا ۱۴ روزه خارج از كشور ببرد.

به گزارش نما، برانکو ایوانکویچ برای تیمش برنامه‌های متفاوتی دارد تا به بهترین شکل ممکن، پرسپولیس را مهیای حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر کند. البته به او، حضور در جزیره کیش یا قشم هم پیشنهاد شده، اما برانکو اعتقاد دارد پرسپولیس باید به کشوری برود که امکانات تمرینی فوق العاده‌ای دارد، زیرا بدنسازی سختی در انتظار سرخپوشان است و بخشی از این برنامه آماده سازی باید در کمپ‌های مجهز انجام شود.

در این مورد شنیدیم مدیران باشگاه پرسپولیس در ابتدا به دنبال آن بودند که در امارات، یک کمپ خوب را برای پرسپولیس در نظر بگیرند. گویا در این مورد نیز اصرار و پافشاری زیادی داشتند، اما در نهایت به آن‌ها گفته شد در مدت تعطیلات نیم فصل ایران، در امارات رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود و از این رو، هیچ باشگاهی نمی‌تواند در کمپ‌های مجهز این کشور، اردو داشته باشد!

به همین علت تصمیم سرخ‌ها عوض شد و حالا به دنبال آن هستند تا در کمپ اسپایر و هتل تورچ قطر یا در عمان و ورزشگاه سلطان بن قابوس اردوی تدارکاتی شان را برگزار کنند. عجیب اینکه برای پرسپولیسی ها، حضور در اردوی عمان تقریبا دو برابر کمپ قطر، هزینه در بر خواهد داشت و اگر قطر را انتخاب کنند، به سودشان است، زیرا عمان دارای واحد پولی گرانقیمت تری در منطقه خاورمیانه و هتل‌ها و کمپ‌های بسیار گرانتری است.

۱۳۹۷/۹/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...