نسخه چاپی

«اقیانوس آرام» با حضور یك مجری آمریكایی روی آنتن شبكه 2

«اقیانوس آرام» با حضور یك مجری آمریكایی روی آنتن شبكه دو می رود.

به گزارش نما، در هفته چهارم پخش برنامه «اقیانوس آرام» که پس از سال‌ها به طور اختصاصی برای نوجوانان طراحی شده است، ٣ مهمان جدید از تجربیات خود برای نوجوان‌ها می‌گویند.

در بخش مهمان‌ بزرگسال پنجشنبه شب ۱۵ آذرماه حجت الاسلام شهاب مرادی از تجربیات نوجوانی خود می‌گوید.

جمعه شب ۱۶ آذرماه نیز مرضیه هاشمی مجری رنگین پوست آمریکایی برای نوجوان‌ها از تجربه آشنایی با اسلام و زندگی پر فراز و نشیبش می‌گوید.

همچنین در بخش نوجوان امشب ۱۴ آذرماه بهنام عبدالهی، نوجوان فعال در حوزه خبرنگاری مهمان «اقیانوس آرام» می شود. عبدالهی با فعالیت در نمایندگی خبرگزاری مهر و خبرگزاری پانای شهر تبریز، اقدامات موثر زیادی انجام داده است.

«اقیانوس آرام» که سال گذشته به صورت زنده پخش می‌شد در سری دوم با تغییر فضا به سمت موضوعات مختلف نوجوانانه رفته و تلاش می‌کند در هم‌کلامی با نوجوان‌های مختلف، آسیب‌ها و چالش‌های این رده سنی حساس را مورد بررسی قرار دهد.

قسمت دهم این برنامه که خود نوجوان‌ها در ساخت و تولید آن مشارکت دارند، ساعت ٢١ امشب چهارشنبه ۱۴ آذرماه از شبکه دو پخش خواهد شد.

«اقیانوس آرام» محصول مرکز اوج کودک و نوجوان به کارگردانی هادی نعمت اللهی و تهیه کنندگی وحید ملتجی است که هر هفته در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از ساعت ٢١ روی آنتن شبکه دوم سیما می رود.


۱۳۹۷/۹/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: