نسخه چاپی

بازگشت «طارمی» به پرسپولیس حتمی شد؟

اظهارات سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس طی روزهای گذشته می تواند مهاجم مغموم تیم ملی و باشگاه الغرافه را دوباره به جمع سرخپوشان برگرداند.

به گزارش نما، برانکو ایوانکویچ طی دو هفته اخیر، تقریبا در هر مصاحبه اش به صورت رسمی می‌گوید مهدی طارمی بهترین مهاجم فوتبال ایران است. او به صورت ضمنی نیز، مذاکره برای بازگرداندن طارمی را به آینده موکول می‌کند؛ به زمانی که یا طارمی بازیکن الغرافه نباشد و یا فرصتی برای مذاکره مجدد با او در پنجره نقل و انتقالات به وجود بیاید.

با این حال طارمی در حال حاضر تحت شدیدترین انتقادات از سوی کارشناسان فوتبال در قطر و هواداران باشگاه الغرافه است. در آخرین اتفاق، روزنامه استاد الدوحه قطر با زیرسوال بردن عملکرد مهدی طارمی و مهاجم اسلواکیایی الغرافه مدعی شد که این دو بازیکن سطح فنی کافی را ندارند و مدیران الغرافه باید چاره‌ای بیندیشند. اینها، نشانه‌هایی ایست برای جدایی زودهنگام طارمی از الغرافه. او زمستان سال قبل به این باشگاه قطری پیوست و انگار حالا زمان خداحافظی فرارسیده است.

اما صحبت‌های برانکو دو موضوع مهم را در پی دارد؛ اول اینکه سرمربی سرخ‌ها از عملکرد علی علیپور و گادوین منشا رضایت ندارد و از رقم خوردن یک گل برای یک بازی راضی نیست. در ثانی، چشم او همچنان به دنبال بازگرداندن طارمی است. از این رو ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد و باید به افراد نزدیک به باشگاه پرسپولیس حق داد که هر روز می‌گویند: «طارمی حتما به پرسپولیس برمی گردد!»
ثبت: ۱۳۹۷/۹/۱۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: