نسخه چاپی

نماینده زاهدان: در انتشار فیلم جلسه غیر‌علنی مجلس نقشی نداشتم

نماینده‌ای كه به گفته عضو هیئت رئیسه مجلس از جلسه غیرعلنی مجلس فیلم‌برداری كرده است، گفت: در انتشار فیلم جلسه غیرعلنی مجلس نقشی نداشتم.

به گزارش نما، احمد امیرآبادی فراهانی امروز در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:

«آقای علیم یارمحمدی نماینده زاهدان اظهار داشتند که جلسه غیررسمی مجلس را فیلمبرداری کرده و آن را در اختیار آقای درازهی نماینده سراوان گذاشتند که بخش عذرخواهی را پخش کنند.»

هفته گذشته فیلمی از نماینده سراوان در فضای مجازی به صورت گسترده پخش شد که نشان می‌داد این نماینده با یکی از کارکنان گمرک درگیری لفظی پیدا می‌کند، به دنبال آن مجلس برای بررسی موضوع با حضور وزیر اقتصاد جلسه غیرعلنی برگزار کرد و نماینده سراوان پشت تریبون توضیحاتی ارائه کرد.

پس از آن، فیلمی از جلسه غیرعلنی مجلس منتشر شد که در آن نماینده سراوان در حال توضیح نسبت به اتفاق رخ داده بود.

در این فیلم علی لاریجانی، رئیس مجلس، خواستار برخورد با افرادی شده بود که فیلم اولیه را منتشر کرده بودند.

به دنبال آن هیئت رئیسه مجلس به حراست مجلس برای پیگیری منشاء انتشار فیلم جلسه غیرعلنی ماموریت داد تا مشخص شود که این فرد چه کسی بوده و چرا این فیلم را منتشر کرده است؟

علیم یارمحمدی، نماینده زاهدان با تائید مطالب فراهانی درباره فیلم جلسه غیر علنی مجلس گفت: فیلم منتشر شده از سوی بنده ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در انتشار این فیلم نقشی نداشته‌‌ام، ادامه داد: این کلیپ را بنده به آقای درازهی دادم تا وی بخش مربوط به عذرخواهی وزیر را در فضای مجازی منتشر کند.

نماینده زاهدان در مجلس تصریح کرد: آقای درازهی تمام فیلم را منتشر کرده و قرار نبود، این اتفاق بیفتد.

۱۳۹۷/۱۰/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: