نسخه چاپی

زمان قهرمانی استقلال فرارسیده است

مدافع مصدوم استقلال بازگشت به كشورش را بهترین هدیه ممكن قبل از شروع سال ۲۰۱۹ می داند.

به گزارش نما، لئاندرو پادوانی بازیکن بدشانسی بود. به خاطر یک برخورد فوتبالی، آسیب جدی از ناحیه نخاع و ستون فقرات دید تا از زمستان سال گذشته تا به حال ویلچرنشین شود. این بازیکن که به خاطر عدم توانایی برای حضور در پرواز‌های طولانی، به اجبار مدت‌ها در ایران مانده بود، حالا در کشورش مشغول استراحت و فیزیوتراپی است تا فقط بتواند بار دیگر روی پاهایش بایستد.

پادوانی بابت بازگشت به کشورش می‌گوید: «از باشگاه استقلال خیلی ممنونم. آن‌ها شرایطی فراهم کردند تا بتوانم به کشورم برگردم و این اتفاق، بهترین هدیه در سال ۲۰۱۸ بود.»

او که بازی‌های استقلال را در برزیل نیز دنبال می‌کند، اضافه کرد: «شفر یک مربی بسیار خوب و کاربلد است. در ابتدای فصل بازیکنان زیادی از تیم ما رفتند، اما وینفرد شفر توانست با همه این شرایط، تیم را مدعی قهرمانی نگه دارد. استقلال نیاز به ٢،٣ بازیکن خوب دارد تا بتواند فعالیت هایش در جمع مدعیان را بیشتر کند.»

او در خصوص احتمال قهرمانی آبی پوشان در این فصل افزود: «متاسفانه در نیم فصل اول امتیازات زیادی از دست دادیم، اما من فکر می‌کنم استقلال تیمی است که می‌تواند به صدر جدول برسد. این تیم پر از بازیکنان خوب و با انگیزه است و فکر می‌کنم استقلال قهرمان لیگ خواهد شد. در واقع امسال نوبت قهرمانی ماست.»

پادوانی که به تازگی جشن تولدش را پشت سر گذاشته در نهایت گفت: «هواداران استقلال، تولدم را تبریک گفتند و من از لطف آن‌ها تشکر می‌کنم. واقعا خوشحال شدم. من هم برای آن که طرفداران استقلال را خوشحال کنم، تمرینات بیشتری انجام می‌دهم و تلاش می‌کنم به زودی روی پاهایم بایستم.»

۱۳۹۷/۱۰/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...