نسخه چاپی

فروش آرم‌های دزدی در "سایت دیوار"

رئیس كلانتری ۱۳۷ نصر از دستگیری سارق آرم های خودرو های پارك شده در كنار خیابان خبر داد.

به گزارش نما، سرگرد جمشیدی بیان کرد: نیمه شب گذشته طی گشت زنی‌های شبانه مأموران کلانتری به یک مرد مشکوک شدند. مأموران این فرد را مورد تجسس قرار دادند که مشخص شد این فرد کوله‌ای پر از آرم‌های خودروهای مدل بالا به همراه خود دارد.این مقام انتظامی ادامه داد: با مشخص شدن این موضوع سریعاً فردی ۳۴ ساله بوده بازداشت و به کلانتری دلالت داده شد.

وی اظهار کرد: با هماهنگی‌های قضائی انجام شده خانه این فرد نیز مورد بررسی قرار گرفت که از داخل آن یک عدد مبل راحتی مشکوک کشف شد که با زیرکی مأموران مشخص شد مقادیر زیادی آرم‌های انواع خودرو داخل آن است.

وی ادامه داد: در ادامه متهم طی اعتراف صریحی بیان داشت به دلیل اعتیادی که در دو ماه گذشته گریبانگیرش شده است مرتکب چنین سرقت‌هایی شده است و انگیزه خود را نیز تأمین هزینه‌های مصرف شیشه عنوان کرد.

سرگرد جمشیدی افزود: متهم در زمینه روش‌های خود عنوان می‌کند که از یکی از دوستان معتاد خود این نوع سرقت را یاد گرفته و بعد از یک مدت نیز به دلیل همین اعتیاد و تحت تأثیر مواد مخدر روانگردان سرقت‌هایش را ادامه داده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: برخی از این آرم‌ها تا دو میلیون تومان نیز می‌ارزد و متهم در کل به سرقت ۳۵۰ آرم اعتراف کرده که مبلغ ریالی آن ۱۲۰ میلیون تومان می‌شود.

وی گفت: او در زمینه فروش اموال ادعا می‌کند آنها را از طریق سایت دیوار به فروش می رسانده و از عمل خود نیز به شدت پشیمان است.

وی در خاتمه تصریح کرد: همچنین متهم این پرونده دارای تحصیلات کارشناسی ارشد بوده و پیش از اعتیاد کارهای هنری نیز انجام می داده است.
منبع: مهر

۱۳۹۷/۱۰/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: