نسخه چاپی

استعفای مسئولان در روز سخت نشان می دهد كه انتخابشان از اول اشتباه بوده است

نایب رئیس فراكسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: مسئولی كه در روز سخت استعفا می‌دهد، نشان می دهد كه انتخابش از اول اشتباه بوده است.


به گزارش نما، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ، در خصوص لزوم تلاش مضاعف مسئولان دولتی برای انجام امور در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی، اظهار داشت: به طور کلی معقتدم مسئولیت داشتن در جمهوری اسلامی ایران یک افتخار بزرگ است.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: فردی که در کرسی وزارت یا نمایندگی مجلس قرار گیرد و استعفا می‌دهد، اقدام وی می‌تواند به معنای خروج از حاکمیت تعبیر شود.

وی با اشاره به انیکه موضوعاتی مانند استعفا باید باید در قالب یک گفتمان ملی و گفت‌وگویی در این سطح مورد بحث قرار گیرد، افزود: استعفا دادن مسئولان اقدام خوبی نیست.

جعفرزاده ایمن‌آبادی ادامه داد: البته استعفا دادن استثنائاتی هم دارد، برای مثال مسئولی که دچار بیماری می‌شود و نمی‌تواند امورکاری خود را پیش برد، بهتر است که استعفا دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم کرسی نمایندگی یا وزارت را به افراد نمی‌سپارند تا آن‌ها استعفا دهند، گفت: مردم دوست دارند مسئولان مانند رزمندگان دوران دفاع مقدس تا زمانی که به شهادت می‌رسند، پای کار بایستاند و اصلا مردم دوست دارند مسئولین پای کار شهید شوند.

وی افزود: در نظام جمهوری اسلامی وقتی کسی مسئولیتی را می‌پذیرد باید با نیت شهادت آغاز به کار کند نه اینکه با نیت کار در شرایط راحت و آسان قبول مسئولیت کند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آدم‌هایی انتخاب می‌شوند که در روز سخت کار کنند، گفت: مسئولی که در روز سخت استعفا می‌دهد، نشان می دهد که انتخابش از اول اشتباه بوده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: