نسخه چاپی

حربه عربستان برای استفاده بهینه از میزبانی امارات در جام ملت‌ها

سعودی‌ها برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا از هیچ تلاشی فرو گذار نمی‌كنند و میزبانی امارات دست آن‌ها را برای استفاده بهتر از شریط باز گذاشته است.

به گزارش نما، امارات میزبان جام ملت های آسیاست و در همسایگی عربستان قرار دارد و همین موضوع باعث شده است که سعودی ها در یک اقدام برنامه ریزی شده بلیت های رایگان بازی ها را در اختیار شهروندانشان قرار دهند و با توجه به اینکه تردد از کشور عربستان به امارات بدون ویزا انجام می شود تماشاگران این تیم بتوانند در دیدار های تیم فوتبال سعودی حضور چشمگیری داشته باشند.

این در حالی است که در سال های گذشته تیم های عربی به ویژه امارات و عربستان از حربه های متفاوت برای حضور تماشاگران در دیدار های باشگاهی و ملی استفاده کردند اما نتوانستند در جذب تماشاگر موفق باشند و ایران با وجود اینکه میزبان نیست در کشور های عربستان و امارات و دیگر کشور های عربی همیشه از حمایت تماشاگران برخوردار بوده است و یکی از پر تماشاگرترین بازی های آسیایی متعلق به ایران است.

در روز های آتی باید منتظر حربه های دیگر سعودی ها و اماراتی ها برای تسهیل در تردد و استقرار تماشاگرانشان باشیم، سنگ اندازی برای حریفان و تماشاگرانشان هم از دیگر برنامه های امارات و عربستان در بازی های جام ملتهای آسیاست که امیدواریم ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا با دقت این موضوعات را رصد کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: