نسخه چاپی

واكنش پلیس به تردد خودروهای پلاك شخصی و چراغ LED در خطوط ویژه

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران اظهاركرد: تذكر می دهیم كه هیچ سازمان و نهادی بدون اخذ مجوز از پلیس راهور حق استفاده ازLED یا LIGHTER در جلوی خودرو شخصی و تردد در خط ویژه را ندارد.

به گزارش نما، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تاکید کرد که تردد خودروها در خطوط ویژه با اخذ مجوز از پلیس راهور امکانپذیر است.

سردار محمدرضا مهماندار درباره تردد خودروهای پلاک شخصی و چراغ LED در خطوط ویژه گفت: نصب بدون مجوز چراغ‌هایLED در مقابل خودروها تخلف محسوب شده و جریمه درپی دارد و ما نیز ابلاغ کرده‌ایم تا هر خودرویی که بدون مجوز از این ها استفاده کند از سوی همکاران ما اعمال قانون و جمع آوری شود و اگر در خطوط ویژه تردد کند، نسبت به توقیف خودرو نیز اقدام خواهد شد.

مجوز پلیس شرط دریافت LED و تردد در خطوط ویژه

وی با بیان اینکه در اجرای طرح ترافیکی "طاهر" نیز برخورد با این موضوع مورد تاکید قرار دارد، اظهارکرد: تذکر می دهیم که هیچ سازمان و نهادی بدون اخذ مجوز از پلیس راهور حق استفاده ازLED یا LIGHTER در جلوی خودرو شخصی و تردد در خط ویژه را ندارد.

سردار مهماندار درباره اینکه چه خودروهایی مجاز به تردد در این خطوط هستند، گفت: علاوه برخودروهای امدادی مانند خودروهای آتش نشانی و اورژانس که رنگشان هم مشخص است و نیز خودروهایی که روی سقف چراغ گردان دارند، تنها خودروهایی مجاز به عبور از خط ویژه و نصب چراغ LED هستند که مجوز را از پلیس دریافت کرده باشند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه طبق دستورالعملی افراد مجاز برای دریافت این مجوز مشخص شده‌اند، خاطرنشان کرد: افراد متقاضی باید مدارک و شماره خودروی خود را به همراه دلیلشان برای دریافت این مجوز ارائه دهند و پس از بررسی پلیس مجوز لازم صادر خواهد شد، البته لازم به تاکید است که تعداد بسیار محدودی این مجوز را دارند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: