نسخه چاپی

استقبال فریبا از حضور فرهاد در استقلال

فریبا در پاسخ به این پرسش كه نظر شخصی شما در مورد حضور مجیدی در كادرفنی تیم چیست، تاكید كرد: ارزیابی من از این حضور كاملا مثبت است.

به گزارش نما، بهتاش فریبا درباره اضافه شدن ۲ مربی جدید به کادرفنی باشگاه استقلال و اینکه آیا کمیته فنی باشگاه در جریان این موضوع بوده تاکید کرد: آخرین جلسه کمیته فنی باشگاه قبل از پایان نیم فصل اول بود و پس از تعطیلی لیگ هم دیگر جلسه‌ای نداشتیم. در آخرین جلسه مطرح شد که شفر یک مربی آلمانی را که بیشتر در سطح آکادمی‌های فوتبال آلمان کار کرده قصد دارد به کادرفنی خود اضافه کند.

وی ادامه داد: قرار بود رزومه مارتین فورکل در اختیار کمیته فنی باشگاه قرار بگیرد تا پس از بررسی نظر نهایی خود را بدهیم که دیگر جلسه کمیته فنی برگزار نشد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا در آخرین جلسه کمیته فنی در مورد حضور فرهاد مچیدی در کادرفنی تیم هم صحبتی شد، تصریح کرد: در آخرین جلسه کمیته فنی صحبتی در مورد حضور فرهاد مجیدی در کادرفنی نشد تا اینکه در رسانه‌ها از حضور این دو مربی در کادرفنی تیم مطلع شدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مسئولان باشگاه تلفنی هم اعضای کادرفنی باشگاه را در جریان نگذاشتند، خاطر نشان کرد: باشگاه در این خصوص تماسی با ما نداشته است.

فریبا در پاسخ به این پرسش که نظر شخصی شما در مورد حضور مجیدی در کادرفنی تیم چیست، تاکید کرد: ارزیابی من از این حضور کاملا مثبت است. "فرهاد" هم از خانواده استقلال است و هم مدرک A مربیگری یوفا را دارد ضمن اینکه حضور مجیدی در کادرفنی تیم حمایت موج عظیمی از هواداران را اضافه خواهد کرد.

وی در مورد اینکه، اما برخی از هواداران از فرهاد مجیدی به عنوان آلترناتیو جایگزینی شفر در فصل آینده نامبرده می‌شود تاکید کرد: تا آنجا که می‌دانم قرارداد شفر با باشگاه ۲ ساله بوده و از نظر مالی هم سنگین است. امیدوارم شفر همچنان با استقلال نتیجه بگیرد و فصل بعد هم به همکاری خود با باشگاه ادامه دهد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...