نسخه چاپی

عنایتی: كی‌روش آدم زرنگی است

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال كشورمان اعتقاد دارد قرعه خوبی در جام ملت ها برای ایران رقم خورده است.

به گزارش نما، در آستانه شروع رقابت‌های ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به سراغ غلامرضا عنایتی رفتیم. او که با پیراهن استقلال به عنوان آقای گلی لیگ نیز رسیده است، در خصوص شرایط تیم ملی به ما گفت: «وضعیت به نظر من خیلی خوب است. ایران با حمایت همه مردم به امارات رفته و انشالله آنجا حمایت‌ها بیشتر شود و بچه‌ها بتوانند بهترین نتیجه ممکن را بگیرند. البته معتقدم واقعا کار سختی در پیش است و هیچ تورنمنتی را نمی‌توانیم آسان تلقی کنیم، اما چون تیم خوبی داریم و مربی خوبی روی نیمکت ایران نشسته، امیدواریم اتفاقات خوبی نیز رقم بخورد.»

این پیشکسوت فوتبال که مدتی قبل با دنیای فوتبال به عنوان یک بازیکن خداحافظی کرد تا به کلاس‌های مربی گری برود، افزود: «قرعه مان هم خیلی خوب است. در بازی اول و دوم می‌توانیم به بازیکنان اصلی یا کسانی که مصدومیت‌هایی دارند، استراحت بدهیم و از بازی با عراق، با ترکیب اصلی وارد زمین شویم. من تصور می‌کنم بازی با یمن و ویتنام برای ایران اتفاق خوبی است، چون می‌توانیم حداقل دو بازی از سایر تیم‌های حاضر در جام ببینیم و آن‌ها را نیز محک بزنیم. در این مدت، تیم ملی هم به شرایط بهتری می‌رسد و به حضور در تورنمنت عادت می‌کند.»

عنایتی در نهایت گفت: «کی روش مربی زرنگی است و می‌داند در این تورنمنت باید از چه نقشه‌هایی استفاده کند. من شک ندارم تیم ملی که این همه بازیکن هم دارد، پتانسیل‌های بین المللی خود را نشان می‌دهد و مثل جام جهانی، یک تورنمت خوب را سپری خواهیم کرد. امیدوارم جام هم به ایران برسد و همه خوشحال شوند.»


۱۳۹۷/۱۰/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: