نسخه چاپی

پركارترین بازیگران مرد جشنواره سی و هفتم/ از «مهرداد صدیقیان» تا «بهرام رادان»

با اعلام فیلم های راه یافته به بخش «نگاه نو» و «سودای سیمرغ» جشنواره فجر، مهرداد صدیقیان به عنوان پركار ترین بازیگر مرد جشنواره لقب گرفت.

به گزارش نما، مهرداد صدیقیان در سال ۹۷ بسیار پر کار بود. او اواخر سال گذشته در فیلم جدید محمدرضا هنرمند «سمفونی نهم» جلوی دوربین رفت و اوایل سال ۹۷ در درام ورزشی «سونامی» نقش یک تکوااندو کار را ایفا کرد.

او که برای بازی در «سونامی» تمرینات سختی را پشت سر گذاشت، پس از پایان فیلمبرداری این فیلم، بازی در «طلا» را آغاز کرد. صدیقیان در فیلم شهبازی با نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی و هدی زین العابدین است.

اما مهرداد صدیقیان پس از بازی در «طلا» برای بازی در «ایده اصلی» در فیلم آزیتا موگویی به ایفای نقش پرداخت.

با اعلام فیلم های راه یافته به بخش «نگاه نو» و «سودای سیمرغ» جشنواره فجر، مهرداد صدیقیان به عنوان پرکار ترین بازیگر مرد جشنواره لقب گرفت.

پس از مهرداد صدیقیان، بهرام رادان امسال در سه فیلم سینمایی جلوی دوربین رفت. او امسال در فیلم های «آشفته گی»، «سونامی» و «ایده اصلی» نقش های اصلی را ایفا می کند و این سه فیلم به جشنواره فجر راه یافت.

بابک حمیدیان دیگر بازیگر پر کار جشنواره فجر امسال است. در فهرست فیلم های راه یافته به جشنواره فجر نام سه فیلم «مسخره باز»، «معکوس» و «سال دوم دانشکده من» با بازی بابک حمیدیان به چشم می خورد تا او به عنوان یکی از بازیگران پر کار جشنواره سی و هفتم معرفی شود.

از دیگر بازیگران مرد پر کار جشنواره فجر می توان به سعید آقاخانی و علی مصفا اشاره کرد که هر کدام با سه فیلم به این رویداد سینمایی خواهند آمد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: