نسخه چاپی

اسم فرهاد امروز خرج شد و دیگر نمی توان در آینده از اسمش بهره برد

همبازی سابق مجیدی در خط حمله آبیها در دهه هفتاد اظهار داشت: اسم فرهاد امروز خرج شد و دیگر نمی توان در آینده از اسمش بهره برد. آنچه در آینده باید خرج ماندگاری فرهاد شود، كار و كارنامه او خواهد بود.

به گزارش نما، تیم فوتبال امید استقلال روز شنبه بعد از پیروزی بر تیم سایپا بعنوان قهرمانی امیدهای تهران رسید. عنوانی که بعد از چیزی در حدود دو دهه برای این باشگاه به دست آمد.

محمد مومنی مدیر آکادمی استقلال در این رابطه اظهار داشت: هرگاه آکادمی ما پویا و سازنده بوده، تیم بزرگان این باشگاه نیز ثمر آن را دیده است. لذا این قهرمانی را به فال نیک گرفته و بیشتر از این بابت خوشحالم که به زودی چند نفر از همین بازیکنان می توانند ستاره تیم بزرگان استقلال شوند.

وی افزود: به زودی شاهد حضور بازیکنانی امثال محسن کریمی، مجید حسینی، امید نورافکن، رضا آذری و... از همین تیم امید در جمع بزرگان باشگاه خواهیم بود.

مدیر آکادمی آبی پوشان بیان داشت: به نوبه خودم تشکر می‌کنم از مدیریت باشگاه، آقای فتحی که حمایت کاملی از تیم‌های پایه داشت. همچنین از شفر تشکر می‌کنم که ما را از رهنمودهای خودش بی نصیب نگذاشت و یک تشکر ویژه هم دارم از جامعه پیشکسوتان استقلال که در طول این مسیر ما را تنها نگذاشتند و با حضور در مسابقات، باعث افزایش روحیه بازیکنان ما می شدند.

مومنی اظهار داشت: ضمن این که از هیات فوتبال بابت برگزاری منظم این بازی ها تشکر می‌کنم، یک گلایه کوچک هم از هیات فوتبال دارم. به نظرم در جریان آخرین بازی که قهرمان هم مشخص می شد، جا داشت که یک مراسم کوچک برای تیم قهرمان تدارک دیده می شد که این اتفاق نیفتاد.

پیشکسوت باشگاه استقلال سپس با اشاره به حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی این باشگاه خاطرنشان ساخت: به سهم خودم به فرهاد و هوادارانش تبریک می‌گویم. بازگشت فرهاد به استقلال یک شور و شعف خاصی ایجاد کرده است. اما به همین نسبت توقع را هم از این تیم بالا می برد.

وی اضافه کرد: مجیدی باید دقت کند و حواسش به چند هفته بعد هم باشد. همانطور که امروز او را تشویق می کنند، فردا هم از تیم انتظار نتایج بهتری دارند چرا که حالا وزن نیمکت بالا رفته و به تبع آن انتظار هم از این تیم بالا می رود. همان هواداری که امروز فرهاد را تشویق می کند فردا از او و نیمکتی که روی آن می نشیند انتظار دارد.

همبازی سابق مجیدی در خط حمله آبیها در دهه هفتاد اظهار داشت: اسم فرهاد امروز خرج شد و دیگر نمی توان در آینده از اسمش بهره برد. آنچه در آینده باید خرج ماندگاری فرهاد شود، کار و کارنامه او خواهد بود. امروز اسم فرهاد به او کمک کرد و در آینده کارش به او کمک خواهد کرد.

مومنی در خصوص اینکه با حضور فرهاد مجیدی نام وینفرد شفر تحت الشعاع قرار می گیرد، گفت: شاید نام فرهاد از شفر در استقلال بزرگتر باشد که قطعا هم همینطور است، اما شرح وظایف کاملا واضح است و این فرهاد است که باید در چارچوب شفر قرار گرفته و زیر نظر او هم کار کند و هم کار بیاموزد تا یک سرمایه واقعی برای آینده این باشگاه باشد.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: بیان چنین مطلب و چنین مقایسه هایی می تواند شیطنت باشد که منجر به ایجاد اختلاف دلی بین شفر و فرهاد مجیدی گردد. در صورت ریشه کردن چنین اختلافی استقلال ضرر خواهد کرد.

مدیر آکادمی آبی ها در خصوص نقل و انتقالات این باشگاه و به خصوص جباروف بیان داشت: جباروف بازیکن بزرگی است اما باید بپذیریم که نه جباروف و نه هیچ بازیکن دیگری بزرگتر از نام استقلال نیست. نه در شان استقلال است و نه در شان خود جباروف که او اینچنین کلاس بگذارد و امروز و فردا کند و نخواهد زیر بار تست پزشکی برود. استقلال راهش را ادامه خواهد داد حالا یا با جباروف یا بدون جباروف.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...