نسخه چاپی

مسلمانان با سازشكاران مقابله كنند

یكی از رهبران جنبش حماس با تأكید بر لزوم مقاومت ملت‌های عربی در برابر سازشكاران گفت، ملت‌های عرب و مسلمان باید بگویند برای سازشكاران با رژیم صهیونیستی در كشور‌های عربی و اسلامی و فلسطین جایی وجود ندارد.

به گزارش نما، اسماعیل رضوان گفت: «در ابتدا بر ادامه راهپیمایی‌های بازگشت با حضور مردم و استفاده از ابزار‌های مسالمت آمیز تا تحقق اهداف آن تأکید می‌کنیم و به رژیم صهیونیستی می‌گوییم هر قدر که محاصره و بسته بودن گذرگاه‌ها و توطئه ادامه یابد باز هم در اینجا پایدار هستیم و به فعالیت‌های خود ادامه خواهیم داد و عزم و اراده این ملت شکسته نخواهد شد، زیرا ما مسیر خود را به سمت قدس، مسجدالاقصی و آزادسازی سرتاسر فلسطین ادامه خواهیم داد.»

وی افزود «خطاب به ملت‌های عرب و مسلمان می‌گوییم در اینجا از عزت و کرامت شما و از نخستین قبله مسلمانان دفاع می‌کنیم. از این رو، ملت فلسطین این حق را دارد که ملت‌های عربی و مسلمان از آن دفاع کند.

زمان آن رسیده است که امت اسلامی با همه ملت‌های خود به ملت فلسطین بپیوندد، زیرا نبرد، نبرد عزّت و کرامت در خاک فلسطین است و رژیم صهیونیستی دشمن امت اسلامی است. اکنون زمان آن رسیده است که ملت‌های عرب در مقابل طرف‌هایی که شتابان به سمت سازشکاری با رژیم صهیونیستی پیش می‌روند، مقاومت کنند و بگویند برای سازشکاران در کشور‌های عربی و اسلامی و فلسطین جایی وجود ندارد.»

اسماعیل رضوان گفت: «از سوی دیگر، به رژیم صهیونیستی می‌گوییم اقدامات جنایتکارانه و حملات علیه ملت فلسطین و محاصره این ملت و تعلل در پایبندی به تفاهم‌های لغو محاصره نوار غزه فقط عزم و اراده ما را در ادامه راهپیمایی‌های بازگشت و شکست محاصره تقویت خواهد.»

۱۳۹۷/۱۰/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...