نسخه چاپی

هشدار یك مربی درباره بازی تیم ملی مقابل ویتنام

ابراهیم زاده معتقد است كه برای بازی امروز مقابل ویتنام، بعید می‌دانم كار سختی داشته باشیم، چون عراق نیز توانست بازی باخته برابر این تیم را به پیروزی تبدیل كند، اما باید مراقب سرعت ویتنام باشیم.

به گزارش نما، منصور ابراهیم زاده که مدتی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان فعالیت می‌کرد، چند سالی است که محل زندگی خود را تغییر داده و فعالیت هایش را در کشور دیگری پیش می‌برد. با این حال او فصل قبل، چند صباحی هدایت سپاهان را برعهده داشت.

ابراهیم زاده در مورد جام ملت‌های آسیا گفت: «بازی‌ها را پیگیری می‌کنم و تصورم این است که در مرحله گروهی، نمی‌توان در مورد کیفیت تیم‌ها نظر کارشناسی داد. باید باز هم شاهد بازی‌های بیشتری باشیم، چون بعید می‌دانم کیفیت ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و... آن فوتبالی باشد که از این تیم‌ها دیدیم.»

این مربی اصفهانی افزود: «دیدار تیم ملی مقابل یمن را دیدم. گذشته از اینکه یمن تیم قدرتمندی نبود، اما تیم ملی نمایش بسیار دلپذیری را ارائه کرد تا همه نسبت به قهرمانی در آسیا امیدوار شویم. سرعت انتقال از خط میانی به خط حمله توسط ملی پوشان کشورمان بسیار خوب بود و نشان از آمادگی و هماهنگی بالا بین بچه‌ها می‌داد. البته شاید در ارسال پاس‌های نهایی، هنوز ضعف‌هایی در تیم ملی شاهد باشیم، اما نتیجه برد خوب با بازی قدرتمندانه که حریف را سردرگم کرده بود، بهترین شروع ممکن به حساب می‌آمد.»

سرمربی پیشین ذوب آهن اصفهان در نهایت گفت: «برای بازی امروز مقابل ویتنام، بعید می‌دانم کار سختی داشته باشیم، چون عراق نیز توانست بازی باخته برابر این تیم را به پیروزی تبدیل کند، اما باید مراقب سرعت ویتنام باشیم. این تیم از سرعت بالا و سختکوشی بازیکنانش بهره درستی می‌برد و اصلا نباید فریب بی نام و نشان بودن شان را بخوریم. ما انشالله بعد از پیروزی برابر ویتنام، صعودمان قطعی خواهد شد و به فکر سایر رقابت‌های مان هستیم.»

۱۳۹۷/۱۰/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: