نسخه چاپی

شاخص بورس سر خورد

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و سومین روز از دی ماه با اُفت بیش از ۴۳۵ واحدی به پله ۱۶۴ هزار و ۴۹۴ واحدی سُر خورد.

به گزارش نما، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و سومین روز از دی ماه با کاهش بیش از ۴۳۵ واحدی به پله ۱۶۴ هزار و ۴۹۴ واحدی سقوط کرد.

در معاملات امروز تعداد ۲ هزار و ۷۸ سهم اوراق بهادار به ارزش ۴ میلیون و ۴۷۴ هزار و ۴۳۴ ریال در بیش از ۱۷۱ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۱۲۶ واحد، شاخص بازار اول ۱۰۶ واحد، شاخص بازار دوم ۱۹۰۰ واحد، شاخص آزاد شناور ۱۳۵ واحد کاهش و شاخص کل (هم‌وزن) ۱۲۴ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۱۷۷ واحد کاهش را تجربه کرد.

نماد‌های پربیننده معاملات امروز بانک ملت، سایپا، بانک صادرات ایران، پتروشیمی شازند، بانک تجارت با روند مثبت و نماد‌های پالایش نفت اصفهان، بانک پاسارگاد با روند منفی به کار خود پایان داد.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با اُفت بیش از ۷ واحدی به پله ۱۹۳۳ واحدی رسید.

در بازار فرابورس نیز تعداد ۷۹۲ هزار و ۱۶۹ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیون و ۴۰۵ هزار و ۳۵۳ ریال در بیش ۱۲۰ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، صنایع ماشین‌های اداری ایران، پتروشیمی زاگرس با روند نزولی و نماد‌های بانک دی، کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت و گروه صنایع کاغذ پارس با روند منفی به کار خود پایان دادند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: