نسخه چاپی

احتمال تاخیر در اجرای بركسیت

«جرمی هانت» اعلام كرد اجرای بركسیت ممكن است به تعویق بیفتد زیرا دولت انگلیس برای تصویب قوانین كلیدی احتمالا به فرصت بیشتری نیاز خواهد داشت.

به گزارش نما، پایگاه اینترنتی نشریه ا­یندیپندنت در گزارشی نوشت: جرمی هانت، وزیر امور خارجه انگلیس اعلام کرد ممکن است روند خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برکسیت) به تعویق بیفتد، چون دولت انگلیس برای این کار آماده نیست.

به موجب این گزارش، جرمی هانت، وزیر امور خارجه انگلیس با شرکت در مصاحبه‌ای اعلام کرد اجرای برکسیت ممکن است به تعویق بیفتد زیرا دولت برای تصویب قوانین کلیدی احتمالا به فرصت بیشتری نیاز خواهد داشت.

وزیر امور خارجه انگلیس اذعان کرد به منظور آماده سازی زمینه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا که قانونا باید در روز ۲۹ مارس انجام شود، احتمالا ضروری است فرایند اجرای ماده پنجاه مربوط به جدایی یک عضو از اتحادیه اروپا با تاخیر فنی روبه‌رو شود.

این نگرانی فزاینده در میان کابینه انگلیس وجود دارد که زمان برای تصویب قوانین لازم قبل از روز اجرای برکسیت کافی نباشد. گفته می‌شود احتمالا برنامه استراحت ماه فوریه مجلس انگلیس لغو خواهد شد تا ترزا می‌، نخست‌وزیر زمان بیشتری برای مذاکره در اختیار داشته باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...