نسخه چاپی

بازار سیاه لوازم خانگی از بین رفت

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با بیان اینكه بازار سیاه قیمت لوازم خانگی از بین رفت، گفت: به دلیل كشش نداشتن بازار پیش بینی می‌شود قیمت‌ها افزایش نیابد.

به گزارش نما، محمد طحانپور درباره وضعیت بازار لوازم خانگی اظهار کرد: پس از ماه‌ها که رکود در بازار لوازم خانگی وجود داشت در حال حاضر بازار از رکود خارج شده و خرید و فروش رونق گرفته و تقاضا در بازار افزایش پیدا کرده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی درباره قیمت‌ها نیز افزود: طی یک ماه اخیر به دلیل فراوانی کالا و نبود تقاضا قیمت‌ها کاهش یافت و قیمت بازار سیاهی که به وجود آمده بود از بین رفت و به قیمت مصرف کننده رسید و موجب رونق بازار شد.

وی گفت: با توجه به قیمت‌هایی که وجود دارد و به دلیل کشش نداشتن بازار پیش بینی می‌شود قیمت‌ها افزایش نیابد.

طحان‌پور درباره تعداد شکایات رسیده به اتحادیه خاطرنشان کرد: از ابتدای سال ۹۷ تا پایان دی ماه حدود ۹۰۰ فقره شکایت از طرف سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات، اتاق اصناف و مردمی به اتحادیه رسیده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی ادامه داد: از این تعداد، رضایت ۵۳۶ شاکی تامین شده و ۲۶۷ فقره نیز به دلیل به توافق نرسیدن به سازمان صنعت، معدن و تجارت ارسال شد و مابقی نیز نیاز به رسیدگی خاصی نداشت.

وی گفت: بیشترین شکایت‌ها مربوط به ماشین لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و ساید بوده است.

طحان‌پور تصریح کرد: تعدادی از شکایت‌ها نیز مربوط به عدم تحویل کالا از سوی فروشنده بوده است که با دخالت اتحادیه کالا‌ها به خریداران تحویل داده شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی اظهار کرد: فروشگاه‌ها موظف هستند لوازم خانگی به ویژه تلویزیون را مقابل مشتری از جعبه خارج کرده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنند و سپس آن را تحویل دهند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...