نسخه چاپی

تنابنده: من هیچ وقت از مهران احمدی دلخور نبوده و نیستم

محسن تنابنده تاكید كرد هیچ‌وقت از مهران احمدی به خاطر قطع همكاری با «پایتخت» دلخور نبوده و نیست كه همكاری با این بازیگر در فیلم «قسم» موید این حرف است.

به گزارش نما، محسن تنابنده، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون، درخصوص موج گسترده سینمای کمدی طی سال‌های اخیر گفت: «اساس سینمای ایران هر دو یا سه سال تغییر می‌کند. معمولاً فیلم‌های هنری، آرتیستیک و اندیشمندانه در جشنواره‌ها شرکت می‌کنند و بعد از حضور موفق در جشنواره‌ها اکران می‌شوند.»

وی در همین راستا ادامه داد: «از طرفی سینماداران و برخی دیگر می‌گویند که اینها فیلم‌هایی هستند که تماشاگر ندارد و مردم را سینما زده کرده است. بعد جریان فیلم کمدی شروع به تولید و ساخت می‌کند و به به همین دلیل تمامی سینما را آثار کمدی در بر می‌گیرند.»

کارگردان فیلم «قسم» گفت: «بعد از این جریان و غلبه سینمای کمدی، برخی کارگردانان هنری می‌آیند و در اعتراض به اینکه سینمای کمدی از نظرشان باعث کاهش سطح فرهنگی شده است، شروع به تولید فیلم اجتماعی و هنری می‌کنند. این چرخه همواره در سینمای ایران وجود داشته است و هیچ گریزی از آن نیست.»

وی درباره دلیل فاصله طولانی بین ساخت فیلم اول و دوم خود افزود: «دلیل اینکه فاصله ساخت فیلم اول و دومم کمی زیاد شد این بود که صبر کردم تا شرایط درستی ایجاد شود و قصه خوبی مطرح شود تا آن را بسازم.»

بازیگر سریال پایتخت درباره احتمال فروش موفق «قسم» اظهار کرد: «خدا را شکر فیلم «قسم» با توجه به اینکه جزو آثار مردمی در جشنواره فیلم فجر بود در بخش اکران نیز جزو آثار مخاطب‌پسند خواهد بود.»

تنابنده در مورد همکاری مجدد خود با مهران احمدی خاطرنشان کرد: «من هیچ وقت از مهران احمدی دلخور نبوده و نیستم و همانطور که دیدید در فیلم «قسم» هم همکاری کردیم. آن زمان در پایتخت ۴ از مهران دعوت به همکاری کردیم اما همزمان در فیلم نرگس آبیار به ایفای نقش می‌پرداخت و نتوانست با ما همکاری کند.»

۱۳۹۷/۱۲/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...