نسخه چاپی

اگر فرهاد مجیدی در آمریكا بود زنده می‌ماند؟!

علی علیزاده در سه توییت درباره اقدام غیراخلاقی فرهاد مجیدی و برخورد زشت با یك افسر راهنمایی و رانندگی منتشر كرد.:

به گزارش نما، علی علیزاده در سه توییت خود درباره اقدام غیراخلاقی فرهاد مجیدی و برخورد زشت با یک افسر راهنمایی و رانندگی نوشت:یک: فرهاد مجیدی ⁩بازیکن سابق اسقلال برای سرعت بالا متوقف شده. اما از دادن تست الکل خودداری و به جایش با پلیس مجادله و از پلیس فیلم گرفته.
‌نباید گذاشت اقتدار پلیس ایران تا این حد پایین بیاید. مجیدی اگر در آمریکا چنین میکرد، رسانه‌ها نابودش میکردند. البته اگر از شلیک پلیس زنده مانده بود.

دو: فرهاد مجیدی اول یک مامور پلیس را تحقیر کرد. ولی با کشاندن دعوا به شبکه‌های اجتماعی کل پلیس را. با یقین می‌گویم در هیچ‌یک از کشورهای لیبرال غربی، یک سلبریتی چنین جراتی نمیکرد. اگر ناجا و فرماندهانش مقابل طاغی‌گری یک سلبریتی نایستند، مسئول هرج و مرج و بی‌قانونی آینده ایران خواهند بود.

سه: اگر از طرفداران ⁧ فرهاد مجیدی ⁩ هستید توصیه میکنم چشمتان را ببندید و جای او یک مداح حزب‌اللهی، یک آقازاده حکومتی یا یک بازیکن تیم رقیبتان را بگذارید. حالا احساس‌تان نسبت به اینکه برای مامور قانون شاخ و شانه بکشد و بعد هم با یارگیری از شبکه‌های اجتماعی، اقتدار پلیس را تحقیر کند چیست

پانوشت: من هیچ‌گونه مخالفت شخصی با مجیدی ندارم و او را اصلاً چندان نمیشناسم. اما میدانم اگر مقابل او و سلطنت آقازاده‌ها و سلبریتی‌ها و همه کسانی که خود را بالای قانون می‌دانند، امروز نایستیم فاصله چندانی تا فروپاشی اجتماعی نخواهیم داشت.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...