نسخه چاپی

پیشرفت ۴۰ درصدی زیرگذر گیشا

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران از افتتاح ۴ پروژه شهری با ۳۰ میلیارد تومان هزینه خبر داد.

به گزارش نما، ایرج معزی در حاشیه آیین بهره‌برداری از چهار پروژه‌ عمرانی شهرداری تهران با حضور در جمع خبرنگاران گفت: روزی که به عنوان معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران انتخاب شدم، شناسایی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام براساس دستورالعمل را در دستورکار قرار دادیم و خوشبختانه توانستیم در هر فصل پروژه‌های عمرانی زیادی را به شهروندان تهرانی تقدیم کنیم.

وی با اشاره به اینکه مطالعات طرح جامع احیای رودخانه‌های تهران در حال انجام است، تصریح کرد: مطالعات احیای هفت روددره به اتمام رسیده و طرح مطالعاتی اوین، درکه و فرحزاد نیز در مراحل نهایی قرار دارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان اینکه به مردم قول داده بودیم که هر فصل یک پروژه‌ عمرانی افتتاح کنیم، افزود: امروز نیز چهار پروژه‌ مهم عمرانی در تهران اجرایی می‌شود.

معزی با بیان اینکه تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک یکی از مهم‌ترین این پروژه‌هاست، ادامه داد: این پروژه‌ دارای سه سطح است که دسترسی به حکیم در تراز فعلی باقی می‌ماند، اما دسترسی به المپیک به تراز منفی یک رفته است.

وی با اشاره به این که فاز دوم احداث شبکه جمع‌آوری و هدایت آب‌های هدایت سطحی محدوده خیابان خاوران نیز امروز افتتاح می‌شود، عنوان کرد: پروژه‌ آب های سطحی، پروژه‌ ای مستمر و حیاتی است که باید بر اساس طرح جامع آن پیش برویم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان اینکه مقاوم سازی و بهسازی لرزه‌ای پل تقاطع بزرگراه شهید چمران با مسیر ورودی نمایشگاه بین‌المللی شهر تهران نیز یکی دیگر از پروژه‌ های مهم امروز است، گفت: مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای پل تقاطع بزرگراه‌های امام علی (ع) و شهید بابایی نیز افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

معزی با اشاره به هزینه‌های احداث این چهار پروژه، اضافه‌ کرد: بدون در نظر گرفتن معارض حدود ۳۰ میلیارد تومان برای ساخت این پروژه‌ ها اعتبار در نظر گرفته شده است، به مردم قول داده بودیم که هر فصل یک پروژه‌ عمرانی افتتاح کنیم و خوشبختانه توانستیم با فعال کردن پروژه‌ های عمرانی هر فصل دو سری پروژه‌ افتتاح کنیم و همه پروژه‌ های عمرانی شهر تهران فعال شده‌اند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد سرانجام پروژه‌ عمرانی پل گیشا با تاکید بر این نکته که پل در حال‌ تکمیل است، توضیح داد: کار سنگینی در این پروژه‌ در حال‌ انجام است و نیازمند هماهنگی با دستگاه‌های مختلف است؛ در حالی پروژه‌ عمرانی را پیش می‌بریم که ترافیک جاری است، اما ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی را شاهد هستیم و امیدواریم حداکثر تا مهر ماه سال آینده این پروژه‌ به بهره‌برداری برسد. ‌

۱۳۹۷/۱۲/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...