نسخه چاپی

واكنش تند بازیكن پرسپولیس به شایعات/ برانكو در جریان مصدومیتم است

بازیكن تیم فوتبال پرسپولیس به شایعاتی كه درباره مصدومیت او به راه افتاده، واكنش تندی نشان داد.

به گزارش نما، امید عالیشاه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته و در آخرین تمرین این تیم پیش از بازی مقابل پاختاکور در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا از ناحیه کمر دچار درد شدید شد به طوری که با آمبولانس به بیمارستان رفت تا از کمر او عکسبرداری شود.

این موضوع باعث شد تا با هماهنگی برانکو سرمربی تیم پرسپولیس عالیشاه از لیست بازی امروز کنار گذاشته شود تا بتواند به کارهای درمانی خود رسیده و هر چه زودتر شرایط بازی پیدا کند. این در حالی است که در فضای مجازی شایعه‌ای در باره این بازیکن به راه افتاده و صحبت‌های عجیبی در این خصوص در حال انتشار است.

امید عالیشاه در این خصوص گفت: واقعا متاسفم برای کسانی که به این راحتی شایعه درست کرده و تهمت می‌زنند. من دیشب از درد تا صبح نخوابیدم. حتی نزدیک بود دیشب باز هم بستری شوم. چون واقعا درد زیادی داشته و دارم اما متاسفانه چیزهایی می‌بینم که برای من قابل هضم نیست. من بارها در این باره واکنشی نشان ندادم اما احساس می‌کنم اگر این بار صحبت نکنم کار درستی نیست.

وی افزود: این حرف‌هایی که درباره من در فضای مجازی دست به دست می‌شود اوج وقاحت است. مطمئن باشید اگر پیش از این هر چه درباره من دروغ می‌نوشتند چیزی نمی‌گفتم اما این بار حتما این مسئله را از مراجع قضایی پیگیری می‌کنم. چرا که این خبری که راه افتاده یک دروغ محض و تهمت کذب است که متاسفانه نه تنها درباره من بلکه در باره خیلی‌های دیگر این مسئله وجود دارد و من این بار می‌خواهم این موضوع را پیگیری کنم تا خیلی چیزها معلوم شود.

عالیشاه گفت:‌من دیروز به قدری درد داشتم که نمی‌توانستم راه بروم و به همین دلیل با آمبولانس به بیمارستان رفتم اما نمی‌دانم که چطور برخی به خود اجازه می‌دهند چنین مسائلی را عنوان کنند. دیشب وقتی به خانه آمدم و برخی مطالب دروغ را دیدم واقعا مغزم سوت کشید چرا که هم آقای برانکو و هم پزشکان تیم در جریان وضعیت من هستند. خوشبختانه ما مردم فهیم و بادانشی داریم و همه چیز را خیلی خوب متوجه می‌شوند. من دیروز از کمرم ام آر آی گرفتم و آقای برانکو در جریان وضعیت من قرار دارد. اما نمی‌دانم چطور برخی به خود اجازه می‌دهند اینقدر راحت دروغ بنویسند.

عالیشاه در مورد بازی امروز پرسپولیس مقابل پاختاکور ازبکستان تصریح کرد: خیلی دوست داشتم امروز کنار بچه‌ها بودم و به تیم کمک می‌کردم اما این درد واقعا اجازه نداد کنار تیم باشم. مطمئن هستم امروز بهترین روز برای پرسپولیس خواهد بود و بچه‌ها می‌توانند دست پر از میدان بیرون بیایند. من برای تیم پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم هواداران سکوهای ورزشگاه را پر کنند تا حمایت خوبی از پرسپولیس صورت بگیرد.


۱۳۹۷/۱۲/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: