نسخه چاپی

نقطه ضعف استقلال در بازی امروز با الدحیل

پیشكسوت آبی پوشان تنها مشكل این تیم مقابل الدحیل در بازی رفت را محرومیت روزبه چشمی دانست و گفت: حضور چشمی به كانال میانی استقلال استحكام خاصی می‌بخشد.

به گزارش نما، اکبر کارگرجم ددر خصوص آخرین وضعیت استقلال قبل از دیدار با الدحیل اظهار داشت: دو تیمی که می‌توانند قهرمان آسیا باشند در اولین هفته باید به مصاف هم بروند. هر دو تیم استقلال و الدحیل از قدرت‌های برتر غرب آسیا هستند.

مدافع پیشین آبی پوشان اضافه کرد: خوشبختانه بازیکنان خارجی خوب و با کیفیتی به استقلال اضافه شده‌اند. اگرپاتوسی و گونکالوس وزن اضافه را دور ریخته و از نظر بدنی به فرم ایده آل برسند، به مراتب بر قدرت استقلال اضافه خواهد شد.

پیشکسوت آبی پوشان تنها مشکل این تیم مقابل الدحیل در بازی رفت را محرومیت روزبه چشمی دانست و گفت: حضور چشمی به کانال میانی استقلال استحکام خاصی می‌بخشد. چشمی که در خط دفاعی باشد یا در خط میانی، تأثیر زیادی بر روند برنامه‌های دفاعی دارد. امیدوارم نیروهای جانشین بتوانند جای خالی این بازیکن را به خوبی پر کنند.

وی در ادامه اضافه کرد: انشاالله که استقلال برنده این بازی بزرگ باشد، اما حتی اگر اینگونه هم نبود خوشبختانه بازی‌ها دوره‌ای است و شفر این فرصت را دارد تا در دیدارهای آینده جبران نماید.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...