نسخه چاپی

پلیس آماده خدمات رسانی به مردم در ایام نوروز

سردار اشتری از آمادگی كامل پلیس برای چهارشنبه آخر سال و همچنین خدمات رسانی به مردم در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش نما، سردارحسین اشتری فرمانده ناجا در نشست فصلی فرماندهان، روسا و معاونان نیروی انتظامی ضمن تبریک حلول ماه رجب و میلاد با سعادت امام محمدباقر(ع) و ابراز امیدواری از استفاده حداکثری از ماه های پر برکت پیش رو اظهار داشت: به روح بلند و ملکوتی امام راحل، شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم و حریم درود می فرستیم و برای مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت داریم.

وی در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک به انتصابات صورت گرفته اخیر در نیروی انتظامی گفت: جا دارد در اینجا از خدمات مدیران گذشته تشکر و برای افراد منصوب شده در سمت های جدید آرزوی موفقیت کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با تقدیر از تلاش مقتدرانه و هوشمندانه فرماندهان و معاونان در طول سال جاری که با بار مضاعفی همراه بود، گفت: امسال از نظر کمی و کیفی برای نیروی انتظامی، ماموریت ها متفاوت بود و خوشبختانه با هوشیاری مردم، هدایت‌های مقام معظم رهبری و آمادگی نیروهای مسلح خصوصا نیروی انتظامی برنامه های دشمن به نتیجه نرسید و خنثی شد.

وی با بیان این که دشمن همواره با تهدیدهای خود سعی بر ناامید کردن مردم داشت، افزود: خوشبختانه 22 بهمن امسال تماشایی و نیروی انتظامی نیز در این میدان، نقش اساسی ایفا کرد.

فرمانده ناجا یکی از افتخارات نیروی انتظامی را محقق شدن تدابیر و منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: در دیدار با معظم له ایشان تاکید کردند که نیروی انتظامی این مسیر را باید با سرعت بیشتری طی کند.

وی در ادامه به 40 سالگی انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: بحمدالله نظام ما با لطف و عنایت الهی و هدایت های امام راحل و مقام معظم رهبری از این گردنه نیز با وجود کم و کاستی های موجود و فشار دشمن سربلند عبور کرد و وارد دور دوم انقلاب شد.

سردار اشتری بیانیه گام دوم را خون جدیدی در رگ های کشور خواند و عنوان کرد: قطعا همه کسانی که مسئولیت داشته و دارند درک خواهند کرد که اگر همه مسئولان و مدیران این بیانیه را سرلوحه کار خود قرار دهند دور دوم انقلاب را با نشاط و انرژی بیشتر پیش خواهیم برد.

این مقام عالی انتظامی کشور بر لزوم داشتن عزم و اراده بیشتر در تحقق این مسیر تاکید و خاطرنشان کرد: امید ما به نصرت الهی است و نباید هرگز در کارها ذره ای ناامیدی داشته باشیم چراکه اگر این گونه باشد شکست خواهیم خورد.

وی اظهار داشت: در این چهار دهه انقلاب انصافا کارکنان نیروی انتظامی زحمات فراوانی کشیده اند و در این دوران بیش از 14 هزار شهید و 20 هزار جانباز تقدیم انقلاب شده است.

فرمانده ناجا با بیان این که نیروی انتظامی توانست در حوادثی که کشور در یک وضعیت خاص قرار داد، وارد و صحنه را مدیریت کند، گفت: خوشبختانه امروز نیروی انتظامی هم از منظر مردم و هم از منظر سران قوا و نیز ستادکل نیروهای مسلح ارتقاء یافته و هیچ انحرافی در برنامه و بودجه نداشته است.

وی با یادآوری این مطلب که برای ما بسیار با اهمیت است که مقام معظم رهبری می فرماید این همان مسیری است که ما در نظر داریم و باید با سرعت بیشتری آن را طی کنید، گفت: با تمام فشارها و ماموریت های مضاعف خوشبختانه کار، مدبرانه مدیریت شده به نحوی که رضایت همگانی را در بر داشته است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور ضمن اعلام آمادگی کامل پلیس برای چهارشنبه آخر سال و خدمات رسانی در ایام نوروز به مردم عزیز گفت: قطعا اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب و توصیه های مقام معظم رهبری در راستای ارتقاء سازمان، کارکنان و ماموریت ها برای ما نصب العین خواهد بود.

سردار اشتری در پایان با تقدیر از عملکرد فرماندهان و معاونان نیروی انتظامی در صحنه های مختلف ابراز امیدواری کرد: این نشست فصلی در پیشبرد اهداف سازمان و ماموریت ها، بی شک ثمربخش خواهد بود و با بررسی اقدامات سال 97 آمادگی خود را برای اجرایی شدن برنامه های سال جدید ارتقاء داده تا به پلیس در تراز جمهوری اسلامی ایران نزدیک شویم.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...