نسخه چاپی

ترامپ: دوست ندارم مهاجرانِ وابسته به خدمات رفاهی وارد آمریكا شوند

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریكا در مصاحبه‌ای اعلام كرد با ورود مهاجرانی كه وابسته به خدمات رفاهی هستند، مخالف است.

به گزارش نما، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته (دوشنبه) در مصاحبه با شبکه «بریت‌بارت» اعلام کرد با ورود مهاجرانی که به برنامه‌های رفاهی وابسته هستند به کشورش مخالف است.

او در این خصوص گفت: من نمی‌خواهم آن‌هایی که به خدمات رفاهی وابسته هستند وارد کشور شوند. ما مشکلاتی داریم؛ زیرا ما سیاستمدارانی داریم که قوی نیستند یا اهداف بدی دارند. آن‌ها می‌خواهند رأی جمع کنند و فکر می‌کنند اگر این افراد بیایند، به دموکرات‌ها رأی می‌دهند.

دونالد ترامپ ادامه داد: با وجود اینکه معتقد هستم برخی صنایع به کارگرانی با ظرفیت‌های مختلف نیاز دارند، دموکرات‌ها و چپ گرا‌ها می‌خواهند هر کسی را وارد این کشور کنند، بدون اینکه به عواقب آن توجه داشته باشند. آن‌ها هر فردی را وارد کشور می‌کنند و ما اجازه آن را نمی‌دهیم.

وی افزود: این اصلا خوب نیست که دموکرات‌ها می‌خواهند افرادی را از کشور‌های دیگر جهان به آمریکا بیاورند که تا چندین دهه به خدمات رفاهی وابسته هستند. من دوست ندارم این مردم به کشور ما وارد شوند و برای ۵۰ سال تحت پوشش خدمات رفاهی قرار بگیرند. این همان چیزی است که آن‌ها (دموکراتها) می‌خواهند انجام دهند و اصلا خوب نیست.

ترامپ در بخش دیگری از سخنانش به تعهدات مالی آمریکا اشاره کرد و گفت: ما تعهدات مالی زیادی داریم. ما از نظر نظامی از همه کشور‌های جهان حمایت می‌کنیم. ما پول زیادی به ناتو پرداخت می‌کنیم. ما نباید این پول‌ها را بدهیم. آن‌ها باید سهم خودشان را بپردازند و ما به آن‌ها کمک می‌کنیم. ما پول دفاع نظامی آن‌ها را می‌پردازیم و آن‌ها در حوزه تجارت از ما سوء استفاده می‌کنند

۱۳۹۷/۱۲/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...