نسخه چاپی

تاج‌زاده: به لیستی رأی دادم كه نمی‌شناختم!

مصطفی تاج‌زاده سخنان جالبی در مورد انتخابات مجلس سال ۹۴ بیان كرده است. سخنانی كه نشان می‌دهد مبنای رأی دادن آن‌ها به لیست امید چقدر منطقی و عقلانی بوده است.به گزارش نما مصطفی تاج‌زاده سخنان جالبی در مورد انتخابات مجلس سال ۹۴ بیان کرده است. سخنانی که نشان می‌دهد مبنای رأی دادن آن‌ها به لیست امید چقدر منطقی و عقلانی بوده است. او به لیستی که نمی‌شناخته، رأی داده، فقط برای اینکه اصولگرایان رأی نیاورند! تاج‌زاده می‌گوید: «من سال ۹۴ در زندان بودم و رأی دادم. ذره‌ای هم تردید نداشتم. می‌دانید چطور متوجه شدم که پیروز شدیم؟ فردای انتخابات وقتی گوینده اخبار داشت لیست افرادی را که در تهران رأی آوردند می‌خواند، من اکثر آن‌ها را نمی‌شناختم، فهمیدم لیست ما رأی آورده است، چراکه نامزد‌های اصولگرا را می‌شناختم. من آن روز به لیست امید رأی دادم، اما امروز رأی نمی‌دهم. چرا؟ چون آن زمان فقط می‌خواستیم مجلس را از دست تندرو‌ها خارج کنیم و اداره کشور را بر مدار عقلانی قرار دهیم.»
حال جای طرح این پرسش است که آیا کشور بر مدار عقلانیت قرار گرفت؟ اگر این طور است، چطور از رأی دادن مجدد به آن‌ها پرهیز می‌کنید؟! از سویی آیا اخلاقی است که سرنوشت جامعه را در دست کسانی قرار دهیم که خود آن‌ها را نمی‌شناسیم؟ آیا دلیل این همه اختلافات درونی جریان اصلاحات بر سر شیوه عملکرد فراکسیون امید همین نیست که ندیده و نشناخته کسانی را بر سر کار آوردند فقط برای اینکه رقیب رأی نیاورد؟!
از سویی این سخنان، وزن فراکسیون امید را هم روشن می‌کند. فراکسیونی که اصلی‌ترین اعضای آن را لیدر‌های اصلاح‌طلب نمی‌شناسند و از رأی دادن مجدد به آنان پرهیز دارند.
منبع: روزنامه جوان
ثبت: ۱۳۹۸/۳/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: