نسخه چاپی

چلنگر: برانكو گفت حرفی درباره جدایی از پرسپولیس نزدم

رضا چلنگر مترجم سابق برانكو ایوانكوویچ گفت: حدود ۳ ساعت گذشته با برانكو ایوانكوویچ در مورد مصاحبه جنجالی كه با یك رسانه داشت گفتگو كردم و او نسبت به خبری كه از این رسانه منتشر شده بود واكنش نشان داد و گفت: من حرفی در مورد جدایی از پرسپولیس نزدم.

به گزارش نما، رضا چلنگر مترجم سابق برانکو ایوانکوویچ گفت: حدود ۳ ساعت گذشته با برانکو ایوانکوویچ در مورد مصاحبه جنجالی که با یک رسانه داشت گفتگو کردم و او نسبت به خبری که از این رسانه منتشر شده بود واکنش نشان داد و گفت: من حرفی در مورد جدایی از پرسپولیس نزدم و مشروح مقاله را نزد خود دارم. اگر تمایل داشته باشید منتشر می‌کنم.

چلنگر ادامه داد: برانکو در ادامه به من گفت که من به این رسانه گفتم با وجود افتخارات چندین ساله ای که با پرسپولیس کسب کردیم و به قهرمانی رسیدیم اما هنوز مطالباتی از این تیم دارم که پرداخت نشده است. من قصد ندارم ایران را ترک کنم و حرفی در اینباره نزدم. فقط ابهاماتی در مورد مطالباتم وجود دارد.

وی گفت: برانکو مشروح مصاحبه اش را با آن رسانه برای من ارسال کرد و این مصاحبه به قدری کامل بود که به اندازه یک صفحه روزنامه می‌رسید بنابراین مصاحبه وی کامل منتشر نشده است و این ابهامات به وجود آمد.
ثبت: ۱۳۹۸/۳/۲۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: