نسخه چاپی

قرارداد استراماچونی را منتشر می‌كنم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینكه آندره استراماچونی پایان این هفته یا اوایل هفته بعد به تهران می‌آید، گفت: از مدیرعامل باشگاه شنیدم كه مهدی رحمتی با پدیده مذاكره كرده است.

به گزارش نما، اسماعیل خلیل زاده درباره توافق باشگاه استقلال با آندره استراماچونی و زمان حضور وی در ایران گفت: احتمال می دهم استراماچونی تا پایان هفته یا اوایل هفته آینده به ایران بیاید.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد: مقرر شد استراماچونی سه دستیار با خودش بیاورد. با سه دستیارش هم به توافق رسیده ایم که او را در ایران همراهی می کنند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص مربیان ایرانی که قرار است کنار استراماچونی کار کنند، گفت: هنوز دستیاران ایرانی در تیم مشخص نشده اند. بعد از حضور آقای استراماچونی در جلسه کمیته فنی با حضور مدیرعامل و هیئت مدیره در اینباره تصمیم گیری می شود.

خلیل زاده در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت آیاندا پاتوسی خاطرنشان کرد: پاتوسی ٣٠٠ هزار دلار با استقلال قرارداد دارد و هنوز از این تیم جدا نشده است. اگر باشگاه تعهداتش را پرداخت کند، این بازیکن هم در استقلال می ماند.

وی درباره اینکه سایت های ایتالیایی از قرارداد ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار یورویی استراماچونی با استقلال پرده برداشته اند، تاکید کرد: اینرا سایت های ایتالیایی زدند ولی چیزی که ما داریم، قرارداد ۷۰۰ هزار یورویی با سه دستیار است که این قرارداد را منتشر می کنیم. به محض اینکه استراماچونی وارد ایران و قراردادش عملی شد، از من بخواهید این قرارداد را منتشر کنم.


عضو هیات مدیره استقلال درباره اینکه چرا باشگاه شفاف اعلام نمی کند مهدی رحمتی از استقلال جدا شده است، گفت: ما با رحمتی قرارداد نداریم. رحمتی هنوز از ما جدا نشده ولی قراردادی هم ندارد. من فقط شنیده ام با پدیده مذاکره کرده است و چیزی ندیده ام. رحمتی فرزند استقلال است ولی اینکه با پدیده مذاکره کرده است را از زبان خودش نشنیده ام. فقط از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه اینرا شنیده ام.


۱۳۹۸/۳/۲۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: