نسخه چاپی

حكم مدیركل مرزی وزارت كشور صادر شد

با حكم وزیر كشور، حسین قاسمی، به عنوان مدیركل دفتر امور مرزی وزارت كشور منصوب شد.

به گزارش نما، با حکم رحمانی فضلی وزیر کشور حسین قاسمی ، به عنوان مدیرکل دفتر امور مرزی وزارت کشور منصوب شد.

اخبار سیاسی- در حکم وزیر کشور خطاب به حسین قاسمی آمده است:

«نظر به مراتب تعهد و سوابق مفید و موثر جنابعالی، بنا به پیشنهاد معاون امنیتی، انتظامی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر امور مرزی منصوب می شوید.

انجام امور مربوط به اجرای وظایف وزارت کشور در زمینه مرزهای کشور، استفاده حداکثری از ظرفیت کارگروه ها و کارویژه مرز شورای امنیت کشور در جهت ارتقاء امنیت مرزها، ساماندهی مبادی ورودی و خروجی رسمی کشور، اعلام نظر درخصوص محل های ایجاد بازارچه های مرزی، ساماندهی مبادلات تجاری مرزنشینان در چارچوب قوانین و مقرات، بروزرسانی امور اسناد مسافرتی و بهبود تردد مسافرین از مرزهای مجاز کشور، تعادل و همکاری با ستادهای مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و انجام و پیگیری اجرای مصوبات مرتبط و ... از جمله اموری است که انتظار می رود از طریق برنامه ریزی مناسب و شایسته و مبتنی بر آخرین دستاوردهای علمی نسبت به تحقق آن تلاش و کوشش نمائید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" از درگاه قادر متعال خواستارم».گفتنی است حسین قاسمی از ۱۱ خرداد ماه به عنوان سرپرست اداره کل امور مرزی وزارت کشور در حال خدمت بوده است.

۱۳۹۸/۳/۲۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: