نسخه چاپی

دادستان كل كشور: چهره پلیس با جوسازی و فیلم‌های ساختگی مخدوش نمی‌شود

دادستان كل كشور به حمایت از ناجا پرداخت و گفت: هنجارشكنان بدانند با جوسازی‌ و فیلم‌هایی كه از قبل آماده كرده و در فضای مجازی منتشر می‌كنند، نمی‌توانند چهره پلیس را مخدوش كنند.

به گزارش نما، همایش هم‌اندیشی روسای پلیس فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با دادستان کل کشور و دادستان تهران در مقر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور در حاشیه این همایش در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش فارس درخصوص ورد پلیس به بحث ناهنجاری‌های اخلاقی و کشف حجاب و برگزاری طرح ناظر یک و همچنین طرح ناظر دو و سه بزودی و حمایت دادستانی از عملکرد پلیس اظهار داشت: وظیفه قانونیپلیس برخورد با جرائم مشهود است و دستگاه قضایی وظیفه دارد هر جایی که پلیس وارد می‌شود و مجوز می‌خواهد حتما مجوز دهد.

دادستان کل کشور تصریح کرد: دستگاه قضایی از نیروی انتظامی و پلیس مقتدر حمایت کرده و خواهد کرد؛ ما نمی‌توانیم امنیت اخلاقی و اجتماعی را به خاطر برخی حرف‌ها که زده می‌شود و برخی اقدامات بدخواهان و جوسازی در فضای مجازی، فدای این حرکات مذبوحانه کنیم؛ حتما دستگاه قضا از حرکات و اقدامات قانونی و مقتدرانه پلیس حمایت خواهند کرد.

وی گفت: اگر یک زمانی تخلفی صورت بگیرد و نیرویی تخلف کند این تخلف در چارچوب قانونی رسیدگی خواهد شد.

دادستان کل کشور تصریح کرد: هنجارشکنان بدانند با جوسازی‌ها و فیلم‌هایی که از صحنه از قبل آ‌ماده کرده و در فضای مجازی منتشر می‌کنند چهره پلیس را مخدوش نمی‌شودو مردم و دستگاه قضایی این جوسازی‌ها را نمی‌پذیرند.وی افزود: برای پلیسی که برای اجرای امنیت و ایفای نقش قانونی تلاش می‌کند حمایت کرده و به جوسازی‌ها توجه نمی‌کنیم؛ پلیس باید با اقتدار در میدان برای ایجاد امنیت حضور داشته باشد و با هر هنجارشکنی برخورد کند و انتظار داریم در چارچوب قانون برخورد شود.

۱۳۹۸/۴/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: