نسخه چاپی

انصاری‌فرد اولین خرید بزرگ باشگاه السیلیه

مدیرعامل باشگاه السیلیه قطر گفت كه جذب مهاجم ایرانی در راستای تقویت این باشگاه به منظور حضور قدرتمندانه در لیگ قهرمانان آسیا صورت گرفته است.

به گزارش نما، محمد علی المری مدیرعامل باشگاه السیلیه در خصوص جذب کریم انصاری‌فرد گفت: جذب این مهاجم ایرانی در راستای تقویت این باشگاه صورت گرفته است. در فصل جدید یکی از نمایندگان فوتبال قطر در رقابت‌‌های آسیایی خواهیم بود و باید با قدرت وارد این مسابقات شویم.

اخبار ورزشی- وی اضافه کرد: باشگاه با تمام توان به دنبال تقویت خود و حضور قدرتمندانه در مسابقات آسیایی خواهد بود چرا که ما نماینده فوتبال قطر هستیم. جذب کریم، بازیکن ایرانی اولین انتقال بزرگ باشگاه در نقل و انتقالات بود، پس از او انتقال‌های بزرگ دیگری در راه است.

مدیرعامل باشگاه السیلیه قطر گفت: بررسی‌های بسیار خوبی داشته‌ایم و تنها به دنبال جذب بازیکنان تاثیرگذار خواهیم بود. نذیر بلحاج الجزایری تنها بازیکن خارجی است که در تیم حفظ می‌شود اما به دنبال جذب نفرات دیگری هستیم و به زودی سایر بازیکنان خارجی باشگاه در کنار انصاری‌فرد معرفی خواهند شد. می‌خواهیم در اولین حضور آسیایی فراتر از انتظارات ظاهر شویم.
هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

۱۳۹۸/۴/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: