نسخه چاپی

مسكن روحانی گوجه فرنگی احمدی نژاد!

به گزارش نما روزنامه سازندگی، ارگان حزب کارگزاران سازندگی در یکی از تیتر‌های اصلی صفحه یک نوشته که «افزایش اجاره: ۵۰ تا ۱۰۰ درصد» چرا این تیتر مهم است؟ چون چند روز پیش از این حسن روحانی در نشستی با مدیران ارشد بخش مسکن، گفته بود که «براساس آمار وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن استیجاری به طور متوسط در تهران میزان اجاره‌بها ۳۰ درصد افزایش یافته که این رقم امیدوارکننده است. البته مطلوب نبوده، اما در عین حال با آمار و ارقامی که این روز‌ها منتشر می‌شود، متفاوت است.»
حالا روزنامه حزب متحد دولت هم سخنان روحانی را رد می‌کند. گزارش روزنامه سازندگی در واقع یک گزارش میدانی از مردم و مشاوران املاک و اظهاراتی است که سخنان رئیس جمهور و آمار وزارت مسکن را رد می‌کند. در بخشی از این گزارش آمده که «اقتصاد ایران همواره از نبود آمار‌های مدون رنج برده است؛ این فقدان در شرایط ویژه خصوصاً یک سال اخیر که ایران تحت فشار‌های شدید اقتصادی بوده، بیشتر خود را نشان داده است.»
در بخشی دیگر از این گزارش هم با اشاره به انتقادات کاربران توئیتر از این سخنان رئیس جمهور به دلیل غیرمنطبق بودن با واقع، آمده که «برخی کاربران حتی به یاد جملات رئیس جمهور سابق، محمود احمدی‌نژاد افتاده‌اند که در سال ۸۵ درباره گوجه فرنگی گفته بود بیایید از تره بار نزدیک خانه ما خرید کنید، چرا از جا‌های گران خرید می‌کنید؟!»
منبع: روزنامه جوان

۱۳۹۸/۵/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: