نسخه چاپی

سرچشمه تروریسم در خاورمیانه آمریكاست

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: پرونده اقدامات شركت آمریكایی «بلك واتر» در عراق نشانگر تروریستی بودن آن است.

به گزارش نما، سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری، با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به کنگره عظیم حج، گفت: مخاطب این پیام فقط حجاج نبودند، بلکه به خاطر تمرکز رسانه‌های جهان اسلام؛ همه ملت‌های آزاده مخاطب پیام رهبر معظم انقلاب هستند.

او ادامه داد: معمولا نکات مورد تاکید رهبری از اهم مسائل روز جهان اسلام است و یکی از آن‌ها مسئله اشغال سرزمین فلسطین است که ملتی را آواره کرده و اخیرا نیز خواب‌های پریشانی را برای آن دیده اند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه مقاومت ادامه دارد، افزود: چند سالی است که بحث معامله قرن مطرح شده، اما ملت فلسطین مقاومت را رها نکرده، بلکه حتی قوی‌تر و استوارتر در این مسیر ایستاده‌اند.

سجادی با اشاره به افزایش قدرت مقاومت طی سال‌های اخیر اظهار کرد: امروز شرایط مقاومت بهتر شده و از سنگ به موشک رسیده است، لذا معامله قرن شکستی تدریجی خواهد داشت، اما همچنان مسئله فلسطین در صدر مسائل جهان اسلام است.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: نخبگان جهان اسلام مخاطب پیام رهبری بوده و این مسئولیت برای روشنگری در این زمینه به عهده آنان است.
سجادی گفت: اشاره رهبر معظم انقلاب به شرکت تروریستی «بلک واتر» آمریکایی و قرار دادن آن در کنار داعش به عنوان گروهک تروریستی از چهره آمریکایی‌ها رونمایی کرد و نشان داد که سرچشمه تروریسم در خاورمیانه آمریکا، غرب و اسرائیل است.

او بلک واتر را برای سازماندهی اقدامات تروریستی دانست و تاکید کرد: پرونده اقدامات این شرکت آمریکایی مخصوصا در عراق نشانگر تروریستی بودن آن است.

سجادی در پایان گفت: پیام رهبر معظم انقلاب باید توسط رسانه‌های ما به عنوان یک موضع قاطع مورد بررسی، انتشار و تبلیغ قرار بگیرد.

رهبر معظم انقلاب در پیام امسال خود به کنگره عظیم حج که در مراسم برائت از مشرکین قرائت شد، مسئله معامله قرن را محکوم به شکست خطاب کردند و برای این مسئله فراخوان دادند.


ثبت: ۱۳۹۸/۵/۲۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: