نسخه چاپی

آرزوهای برآورده نشده میت رامنی

نامزد جمهوری‌خواه آمریكا با پذیرش شكست خود در انتخابات و تبریك به اوباما به عنوان رئیس‌جمهور مجدد آمریكا در جمع هواداران خود در «بوستون» گفت كه آرزو داشت كه می‌توانست آرزوی آنها را برای هدایت آمریكا در جهتی دیگر برآورده كند اما رأی مردم چیز دیگری بود.

به گزارش نما به نقل از فارس، «میت رامنی» نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری آمریکا در ابتدای سخنرانی خود اعلام کرد که در یک تماس تلفنی به «باراک اوباما» برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا تبریک گفته است.

نامزد جمهوری‌خواه آمریکا تأکید کرد که وی و همسرش برای اوباما و کشور بزرگ آمریکا آرزوی موفقیت می‌کنند.

رامنی در جمع هواداران خود تأکید کرد: آرزو می‌کردم که ای کاش می‌توانستم آرزوی شما را برای هدایت کشور در جهتی دیگر برآورده می‌کردم اما رأی مردم چیز دیگری بود.

وی از خانواده خود به دلیل همراهی با وی در کمپین‌های انتخاباتی‌اش تشکر کرد و گفت که لطف همسرش شامل حال بسیاری افراد شده و از او و فرزندانش که این همه وقت به دور از خانه در جهت تلاش‌های انتخاباتی گذراندند تشکر می‌کنم.

وی همچنین از تیم انتخاباتی خود تشکر کرد و سپس از طرفداران خود که وقت زیادی را برای او صرف کردند و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند، سپاسگزاری کرد.

رامنی سپس تصریح کرد: کشور ما در یک مرحله حساسی قرار گرفته، ما در این لحظه نمی‌توانیم دچار اختلاف‌های حزبی شویم و ما باید به اساتید خود نگاه کنیم و از آنها بخواهیم که که فقط یاد ندهند بلکه الهام بخش باشند.

۱۳۹۱/۸/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...